Informacje1 stycznia 2008, 00:00,

Blog mieszkańców powiatu piaseczyńskiego Blog Roku 2007

Nasz blog e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, został zgłoszony do konkursu: BLOG ROKU 2007. Konkurs na najlepsze blogi minionego roku, jest organizowany przez spółkę Grupa Onet.pl Konkurs Blog Roku 2007, polega na wybraniu 10 Najlepszych Blogów 2007 w 10 kategoriach tematycznych, oraz jednego najlepszego Bloga Roku 2007. Wyboru najlepszych dziesięciu blogów w konkursie BLOG ROKU, dokonają Internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu. Od 15 stycznia 2008 roku rozpocznie się etap głosowania SMS'ami, przez internautów, o którym poinformujemy w serwisie.

Nasz blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)

Analizując statystyki naszego blogu e-mieszkańców, dostrzegamy rosnącą z dnia na dzień odwiedzalność. Coraz częściej widać w statystykach powracających czytelników naszego serwisu, przez co wnioskujemy, że forma prezentacji informacji spotkała się z waszą akceptacją i coraz częściej do nas zaglądacie w poszukiwaniu interesujących wydarzeń z regionu. W związku z tym, postanowiliśmy zgłosić do konkursu nasz blog, który jest tworzony przez e-mieszkańców, dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, którzy interesują się sprawami powiatu piaseczyńskiego oraz gmin, w których mieszkają. Nasz blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii: Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne): blogroku.pl/powiat-piaseczynski

Od prawie roku prezentujemy aktualne informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w powiecie piaseczyńskim i poszczególnych gminach w powiecie: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn. Blog, który właśnie czytasz, to powiat piaseczyński oczami e-mieszkańca. Zapraszamy wszystkich do korzystania i współtworzenia prywatnego serwisu powiatu piaseczyńskiego, bo to najlepsze miejsce dla każdego e-mieszkańca. Dziękujemy Wam za dotychczasowe zainteresowanie naszym serwisem.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego blogu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego
Tematy:

Informacje22 grudnia 2007, 00:00,

Świąteczne życzenia dla mieszkańców naszego regionu

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne święta Bożego Narodzenia. W związku z tym chcielibyśmy życzyć dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów od Mikołaja - świąt Bożego Narodzenia dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy 2008 Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija...

Świąteczne życzenia dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego - kartka świąteczna
kliknij, aby powiększyć świąteczną kartkę

życzymy Wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór, aby przy świątecznym stole nie zabrakło Wam światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń. Aby w dniu Wigilii ogarnęło Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamienił się w żywe iskierki w oczach. Aby samotność odeszła w niepamięć a Wasza twarz i twarze bliskich Wam osób zawsze były rozpromienione uśmiechem, bez trosk, problemów, smutków, i aby w Waszym życiu były obecne same dobre myśli oraz wiara i nadzieja na lepsze jutro... Wesołych Świąt i Do Siego Roku!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: