Informacje12 lutego 2012, 00:00,

Bezpłatne Badania Profilaktyczne dla Kobiet £azy

Urząd Gminy Lesznowola serdecznie zaprasza panie w dniach od 13 do 15 lutego 2012 roku do CYTOMAMMOBUSU, zaparkowanego przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w £azach. Uwaga! W przypadku złych warunków pogodowych możliwe przesunięcie terminu badań! Szczegółowe informacje o terminie i badaniach można uzyskać pod numerami telefonów: pon. - pt., godz. 8.00 - 15.30 w Centrum Onkologii, tel. 22 546 31 03, po godzinach pracy Centrum oraz w weekendy informacji udziela pracownik Centrum - Pan Zbigniew Wiśniewski, tel. 603 416 140

BEZP£ATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE DLA KOBIET W £AZACH

Akcja profilaktycznych bezpłatnych badań organizowanych przez Urząd Gminy Lesznowola we współpracy z warszawskim Centrum Onkologii, adresowana jest do kobiet. W dniach od 13 do 15 lutego w £azach przy Zespole Szkół im Jana Pawła II, ul. ks. Słojewskiego 1, zaparkowany będzie nowoczesny gabinet mobilny, gdzie w komfortowych warunkach Panie będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne. Badania te służą zachowaniu jak najlepszego zdrowia kobiet. Bezpłatną profilaktyczną cytologię może wykonać każda kobieta w wieku pomiędzy 25 a 59 lat, która w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywała tego badania. Na bezpłatne badanie mammograficzne zapraszamy Panie w wieku 50 - 69 lat, które w przeciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej profilaktycznej mammografii. Badania wykonywane będą bez wcześniejszych zapisów, w godzinach od 10.30 do 18.00.Na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty i okulary, jeśli używa się ich do czytania. Serdecznie zachęcamy Panie z Gminy Lesznowola do udziału w akcji i zgłoszenia się na badania, tym bardziej że nasze województwo znajduje się na końcu statystyk w zakresie profilaktyki antyrakowej, co niestety przekłada się na wzrost zachorowań. Warto znaleźć chwilę, by zadbać o to co najcenniejsze - zdrowie! Zapraszamy!
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje9 lutego 2012, 00:00,

ZIBI zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na koncert ZIBIego, czyli 20% załogi Wyciągniętych z Mesy. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lutego 2012 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp na koncert kosztuje 5 zł. Zibi to człowiek, który oprócz świetnego wokalu, umiejętności gry na gitarze, posiada dar rozbawienia publiczności. Zapraszamy!

TYTU£

8Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno