Informacje9 lutego 2012, 00:00,

ZIBI zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na koncert ZIBIego, czyli 20% załogi Wyciągniętych z Mesy. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lutego 2012 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp na koncert kosztuje 5 zł. Zibi to człowiek, który oprócz świetnego wokalu, umiejętności gry na gitarze, posiada dar rozbawienia publiczności. Zapraszamy!

TYTU£

8Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 lutego 2012, 00:00,

Kabaret na Walentynki - A'la Kabaret w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza mieszkańców na walentynkowy występ kabaretu A'la Kabaret, w przedstawieniu pt. "Pary nie od pary". Kabaret wystąpi w najbliższą niedzielę 12 lutego 2012 roku o godz. 18.00. Miejsce: świetlica GOK w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Zapraszamy na Wesołe Walentynki 2012 z GOK Lesznowola.

KABARET NA WALENTYNKI - A'LA KABARET

Kabaretowa grupa artystyczna powstała w 2007 roku w trakcie spotkań 50-latków w Klubie na Andersa 35 Domu Kultury Śródmieście. Pracę rozpoczęło 10 osób pod kierunkiem Ali Makówki, autorki scenariusza i tekstów wykorzystanych w pierwszym programie kabaretu „Polityczna tragedia komiczna”. Program ten został zaprezentowany jesienią 2007 roku w Klubie na Andersa. W kolejnym programie z 2008 roku, tematykę polityczną zastąpiono satyrą obyczajową. Powstał spektakl, który poprzez błyskotliwe, zabawne teksty skeczy, monologów i piosenek ukazywał relacje emocjonalno-erotyczne między dojrzałymi ludźmi. „Igraszki 50-latków”, bo taki tytuł nosił ten program, był prezentowany kilkakrotnie, m.in. w klubie muzycznym „Lemoniada” i karabeli „Czarna Perła” w Trójmieście. Spektakl został owacyjnie przyjęty przez publiczność na Smolnej w lutym 2010.

W 2009 grupa artystyczna A’la Kabaret została wyróżniona na III Mazowieckim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Złoty Senior 2009”w Chotomowie. W sezonie 2009/2010 udało się pozyskać do zespołu nowe osoby, m.in. Andrzeja Gmitrzuka (hobbystycznie gitarzystę i autora piosenek kabaretowo-biesiadnych). Właśnie to wydaje się największym sukcesem grupy – pozyskiwanie kreatywnych, utalentowanych osób w wieku 50+. Ich umiejętności aktorskie i literackie, zaangażowanie w pracę grupy, owocują atrakcyjnymi programami spotykającymi się z aplauzem publiczności i. Najnowszy program „Pary... nie do pary, czyli ciąg dalszy Igraszek 50-latków” został po raz pierwszy publicznie zaprezentowany w lutym 2011. Skład: Ala Makówka, Danuta Juźwiak, Ewa Kamińska, Grażyna Jarzyna, Wanda Wilczek, Lidia Stankiewicz, Urszula żuchewicz, Monika Badura, Brygida Turek ,Andrzej Gmitrzuk, Krzysztof Werpachowski, Paweł Zięba, Jan Bednarczyk, Andrzej Rawiński, Mikołaj Gigier, Marek Sztukiewicz.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola