Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Betlejemskie Światło Pokoju w Gimnazjum w Tarczynie

Zapraszamy mieszkańców do wzięcia Betlejemskiego Światła Pokoju, podarowanego Burmistrz gminy Tarczyn Barbarze Galicz, przez 66. DH GRANATY z Gimnazjum w Tarczynie (ul. Szarych Szeregów). Betlejemskie Światło Pokoju: coroczna skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło Pokoju jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei - tradycyjnie stawiane jest na wigilijnym stole.

BETLEJEMSKIE ŚWIAT£O POKOJU W TARCZYNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn

Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 14. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości zespołu redakcyjnego gazety, otrzymałem najnowszy i zarazem 14. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 14 (3,68 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno