Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 14. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości zespołu redakcyjnego gazety, otrzymałem najnowszy i zarazem 14. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 14 (3,68 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 grudnia 2010, 00:00,

Wystawa kartek bożonarodzeniowych w Muzeum Piaseczno

W Muzeum Regionalnym w Piasecznie, rozstrzygnięty został konkurs na kartkę bożonarodzeniową. W obecności Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury oraz jury, zwycięzcy otrzymali dyplomy, a także nagrody plastyczne. Na konkurs nadesłanych zostało ponad 600 prac. Wszystkie prace, można podziawiać na wystawie w piaseczyńskim Muzeum, która potrwa do 23 stycznia 2011 roku. Do muzeum, zapraszmy we wtorki i czwartki w godzinach 10.00-18.00, oraz soboty i niedziele 9.00-15.00.

KARTKI BOżONARODZENIOWE
autor/źródło: Agata Kamińska - Muzeum Regionalne w Piasecznie