Informacje20 grudnia 2010, 00:00,

Wystawa kartek bożonarodzeniowych w Muzeum Piaseczno

W Muzeum Regionalnym w Piasecznie, rozstrzygnięty został konkurs na kartkę bożonarodzeniową. W obecności Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury oraz jury, zwycięzcy otrzymali dyplomy, a także nagrody plastyczne. Na konkurs nadesłanych zostało ponad 600 prac. Wszystkie prace, można podziawiać na wystawie w piaseczyńskim Muzeum, która potrwa do 23 stycznia 2011 roku. Do muzeum, zapraszmy we wtorki i czwartki w godzinach 10.00-18.00, oraz soboty i niedziele 9.00-15.00.

KARTKI BOżONARODZENIOWE
autor/źródło: Agata Kamińska - Muzeum Regionalne w Piasecznie

Informacje20 grudnia 2010, 00:00,

Kocham nie biję i Kart Arena w gwiazdkowym wyścigu

Kart Arena zaprasza wszystkich na akcję charytatywną, organizowaną wspólnie z fundacją Krajowe Centrum Kompetencji, autorem kampanii Kocham - nie biję. Impreza odbędzie się 21 grudnia 2010 roku, start o godzinie 11:00, na torze Kart Arena www.kartarena.pl (Szymanów 9m, Baniocha). Główną atrakcją będzie wyścig: Gwiazdy vs Dzieci oraz sztafeta gwiazd, w której udział wezmą polscy piosenkarze oraz aktorzy.

KOCHAM NIE BIJę I KART ARENA W GWIAZDKOWYM WYŚCIGU

Oprócz tego, zaplanowano: pokaz skaczących szczudeł Poweriser, występ zespołu Grawitacja, kulig i wiele innych. Świąteczny czas umilą znani polscy piosenkarze i aktorzy, oraz piłkarze zespołu Polonia Warszawa. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria