Informacje20 grudnia 2010, 00:00,

Kocham nie biję i Kart Arena w gwiazdkowym wyścigu

Kart Arena zaprasza wszystkich na akcję charytatywną, organizowaną wspólnie z fundacją Krajowe Centrum Kompetencji, autorem kampanii Kocham - nie biję. Impreza odbędzie się 21 grudnia 2010 roku, start o godzinie 11:00, na torze Kart Arena www.kartarena.pl (Szymanów 9m, Baniocha). Główną atrakcją będzie wyścig: Gwiazdy vs Dzieci oraz sztafeta gwiazd, w której udział wezmą polscy piosenkarze oraz aktorzy.

KOCHAM NIE BIJę I KART ARENA W GWIAZDKOWYM WYŚCIGU

Oprócz tego, zaplanowano: pokaz skaczących szczudeł Poweriser, występ zespołu Grawitacja, kulig i wiele innych. Świąteczny czas umilą znani polscy piosenkarze i aktorzy, oraz piłkarze zespołu Polonia Warszawa. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje21 grudnia 2010, 00:00,

POWROTY - wystawa autorska malarski BEATY BEKER

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na autorską wystawę malarski z Mysiadła: Beaty Beker - POWROTY. Wystawę można oglądać do 5 stycznia 2011 roku, w Galerii Pasaż mieszczącej się w Filii GOK, przy ul. Toplowej 2 w Mysiadle. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę Powroty w Mysiadle. Zdjęcia z wernisażu wystawy, są do obejrzenia na stronie internetowej: gok.lesznowola.pl

POWROTY - WYSTAWA AUTORSKA MALARSKI BEATY BEKER

Beata Beker maluje amatorsko "w przerwach na życie" i jak mówi "zaraziła się" kolorami. Mieszkając zarówno w Rosji jak i w Szwecji rozwijała swoje zainteresowanie sztuką malowania oraz pisania ikony. W Szwecji była członkiem lokalnego Towarzystwa Sztuki w Almhult i jej obrazy gościły na 2 wystawach zbiorowych. Tematyka obrazów Beaty Beker jest zarówno tradycyjna jak i bajkowa, przemawiająca do widza niesamowitą gamą kolorów. Obrazy takie jak "Niezależność", "Wenecja moich marzeń", "Barakudy", "Pastelowa dziewczyna" są właśnie tego odzwierciedleniem. Przekonaj się o tym osobiście.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola