Informacje17 stycznia 2014, 00:00,

Bajki z kliszy w Przystanku Kultura Piaseczno

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na BAJKI Z KLISZY. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 18 stycznia 2014 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Dawniej, kiedy nie było tak szerokiej oferty telewizyjnej i kinowej dla dzieci, cale pokolenia wychowywały się na bajkach wyświetlanych z kliszy. Jest urok w tych bajkach. Wstęp wolny. Zapraszamy na bajki z kliszy.

BAJKI Z KLISZY W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje17 stycznia 2014, 00:00,

Koncert kolęd w Kościele Parafialnym w Baniosze

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Dyrektor Ośrodka Kultury, Zespół Chóralny Coniew oraz Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert kolęd, który odbędzie się w najbliższą niedziele 19 stycznia 2014 roku o godz. 9.00 i 10.30 w Kościele Parafialnym w Baniosze. Zapraszamy na koncert kolęd w Baniosze.

KONCERT KOLĘD W KOŚCIELE PARAFIALNYM W BANIOSZE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria