Informacje11 lutego 2012, 00:00,

Bajka Kopciuszek - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KOPCIUSZEK, w wykonaniu Teatru Horrorek. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lutego 2012 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety w sprzedaży od 13.45 do 14.15, oraz przed drugim występem od 15.15 do 15.45. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

SPEKTAKL KOPCIUSZEK TEATR HORROREK - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Teatr Horrorek Kopciuszek - chyba każdy zna los Kopciuszka, pięknej i pracowitej dziewczyny, która mieszka ze złą macochą i jej kochanymi córeczkami. Matka i siostry każą jej robić najcięższe prace domowe. Dziewczynka chodzi zawsze umorusana, dlatego przez innych nazywana jest Kopciuszkiem i nikt nie dostrzega jej urody. Mimo wszystko, zawsze jest szczęśliwa, pogodna, nie narzeka na swój los i marzy o wielkim szczęściu. Kopciuszek w wersji Teatru Horrorek to spektakl pełen humoru, ale i z morałem. Kopciuszek, choć przepiękny, względów Księcia nie zdobył, ponieważ... nie umył nóg, dlatego Książę brzydził się przymierzać mu pantofelek. Reżyserem spektaklu jest Jadwiga Kochańska.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 lutego 2012, 00:00,

System Powiadamiania SMS w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria uruchamia Gminny System Powiadamiania SMS - system przekazywania mieszkańcom gminy ważnych informacji za pomocą sms. Co to jest GSP SMS? To nowoczesny sposób otrzymywania rzetelnych i aktualnych informacji docierających w jak najszybszym czasie do zainteresowanych osób.

Jak działa GSP SMS? Informacje przekazywane są w formie bezpłatnych sms niezależnie od operatora telefonu komórkowego. Do czego służy GSP SMS? Dzięki systemowi mieszkańcy gminy będą błyskawicznie informowani o awariach i zagrożeniach, mogą też otrzymywać bieżące komunikaty urzędowe lub dotyczące imprez sportowych, kulturalnych. Kto może skorzystać z GSP SMS? Z systemu może skorzystać każdy mieszkaniec gminy, który zarejestruje się w bazie GSP SMS.

System Powiadamiania SMS w Górze Kalwarii

W jaki sposób dokonać rejestracji? Aby zarejestrować się w bazie danych GSP SMS
- należy wysłać na nr tel. 88881211 SMS o treści: swój kod pocztowy.nazwa gminy.miejscowość zamieszkania (bez polskich znaków, nazwy miejscowości pisane razem) np.:
05-530.gorakalwaria.gorakalwaria
05-530.gorakalwaria.moczydlow
05-532.gorakalwaria.baniocha
05-507.gorakalwaria.brzesce
Koszt tego jednego sms zgodny jest z cennikiem operatora sieci
lub
- dokonać rejestracji osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy, Góra Kalwaria .ul. 3 Maja 10, czynne w pon. godz. 8.00 – 17.00, wt.- czw. godz. 8.00 – 16.00, pt. godz. 8.00 – 15.00. Zgłoszenia dokonywane w BOM są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.
autor/źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria