Informacje11 lutego 2012, 00:00,

System Powiadamiania SMS w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria uruchamia Gminny System Powiadamiania SMS - system przekazywania mieszkańcom gminy ważnych informacji za pomocą sms. Co to jest GSP SMS? To nowoczesny sposób otrzymywania rzetelnych i aktualnych informacji docierających w jak najszybszym czasie do zainteresowanych osób.

Jak działa GSP SMS? Informacje przekazywane są w formie bezpłatnych sms niezależnie od operatora telefonu komórkowego. Do czego służy GSP SMS? Dzięki systemowi mieszkańcy gminy będą błyskawicznie informowani o awariach i zagrożeniach, mogą też otrzymywać bieżące komunikaty urzędowe lub dotyczące imprez sportowych, kulturalnych. Kto może skorzystać z GSP SMS? Z systemu może skorzystać każdy mieszkaniec gminy, który zarejestruje się w bazie GSP SMS.

System Powiadamiania SMS w Górze Kalwarii

W jaki sposób dokonać rejestracji? Aby zarejestrować się w bazie danych GSP SMS
- należy wysłać na nr tel. 88881211 SMS o treści: swój kod pocztowy.nazwa gminy.miejscowość zamieszkania (bez polskich znaków, nazwy miejscowości pisane razem) np.:
05-530.gorakalwaria.gorakalwaria
05-530.gorakalwaria.moczydlow
05-532.gorakalwaria.baniocha
05-507.gorakalwaria.brzesce
Koszt tego jednego sms zgodny jest z cennikiem operatora sieci
lub
- dokonać rejestracji osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy, Góra Kalwaria .ul. 3 Maja 10, czynne w pon. godz. 8.00 – 17.00, wt.- czw. godz. 8.00 – 16.00, pt. godz. 8.00 – 15.00. Zgłoszenia dokonywane w BOM są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.
autor/źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria

Informacje12 lutego 2012, 00:00,

Arteterapia terapia przez sztukę w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na terapię poprzez sztukę. Zajęcia z Arteterapii, mają na celu: rozwijać osobowość, obniżać napięcie mięśniowe, swobodne wyrażanie siebie, rozwijanie wyobraźni, akceptacje siebie i innych, a przede wszystkim zajęcia te to relaks, przyjemność i odpoczynek. Koszt zajęć: 30 zł miesięcznie.

ARTETERAPIA TERAPIA POPRZEZ SZTUKę W KONSTANCINIE

Organizatorzy zapraszają na zajęcia, które odbywać się będą w czwartki w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 24.
16:00-17:00 ( dzieci w wieku 5-7 lat)
17:00-18:00 ( dzieci w wieku 8-10 lat)
Zapisy na zajęcia przyjmowane są w KDK przy ul. Jaworskiego 18, tel: 22-754-47-23
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna