Informacje9 czerwca 2017, 08:00,

Akordeon - muzyczne opowieści i zabawy babuni - Klub Rodziców Mysiadło

9 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się koncert dla maluszków "Muzyczne opowieści i zabawy babuni - Ojciec Wirgiliusz - akordeon" w Klubie Rodziców. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2 Zapraszamy na 30-minutowe koncerty dostosowane specjalnie dla malutkich dzieci. Koncerty organizowane są raz w miesiącu, tworząc cykl pt. "Muzyczne opowieści i zabawy babuni". Każdy koncert jest bajką o jakimś konkretnym instrumencie. Zapraszamy do Klubu Rodziców w filii GOK Lesznowola w Mysiadle.

AKORDEON - MUZYCZNE OPOWIEŚCI I ZABAWY BABUNI - KLUB RODZICÓW MYSIADŁO

Informacje7 czerwca 2017, 09:00,

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - spotkanie z mieszkańcami Tarczyna

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". To kolejne już w tym roku spotkanie policjantów z mieszkańcami. Odbędzie się ono w dniu 7 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy!

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW - SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI TARCZYNA

Tematem spotkania będą problemy mieszkańców gminy Tarczyn, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Tarczynie podinsp. Marcina Stypińskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Spotykamy się w dniu 7 czerwca br., o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ulicy Stępkowskiego 18.