Informacje10 czerwca 2017, 12:00,

Piknik Rodzinny w Złotokłosie 2017

10 czerwca 2017 roku w Parku nad Stawem odbędzie się Piknik Rodzinny w Złotokłosie. Od godz. 14.00 zapewnione będą atrakcje dla małych i dużych, m.in. występy muzyczne, dmuchańce, grill, makijaż dla dorosłych. W godz. 18.00-22.00 przewidziano zabawę taneczną. Na imprezę zapraszają Sołtys i Rada Sołecka Złotokłosu.

PIKNIK RODZINNY W ZŁOTOKŁOSIE 2017

Informacje7 czerwca 2017, 09:00,

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - spotkanie z mieszkańcami Tarczyna

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". To kolejne już w tym roku spotkanie policjantów z mieszkańcami. Odbędzie się ono w dniu 7 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy!

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW - SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI TARCZYNA

Tematem spotkania będą problemy mieszkańców gminy Tarczyn, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Tarczynie podinsp. Marcina Stypińskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Spotykamy się w dniu 7 czerwca br., o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ulicy Stępkowskiego 18.