Informacje4 listopada 2013, 00:00,

AKCJA WIGILIA PE£NA PREZENTÓW

Z dniem 1 listopada 2013 r. ruszyła kwesta na rzecz Wigilii Pełnej Prezentów. Mamy dokładnie miesiąc na zebranie odpowiednich środków finansowych, na rzecz zakupy prezentów dla dzieciaków przed zbliżającą się Wigilią. W sumie na terenie gminy Lesznowola znajduje się, aż 10 puszek w różnych sklepach, drogerii, aptece, kwiaciarni czy zakładzie fryzjerskim. Umilmy Boże Narodzenie dzieciom z naszej gminy, tym, których rodziny borykają się z poważnymi trudnościami finansowymi.
WIGILIA PE£NA PREZENTÓW

Puszki z logiem akcji Wigilia Pełna Prezentów możecie spotkać w następujących miejscowościach:
£azy - pięć puszek kwestarskich znajdujących się wzdłuż ul. £ączności.
Mysiadło - trzy puszki znajdują się wzdłuż ul. Granicznej.
Nowa Wola - jedna puszka znajduje się wzdłuż ul. Krasickiego nie daleko ul. Pąsowej Róży.
Stefanowo - jedna puszka znajduje się wzdłuż ul. Malinowej.

AKCJA WIGILIA PE£NA PREZENTÓW
autor/źródło: Kamil Myszyński - Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska

Informacje3 listopada 2013, 00:00,

Wycieczka do Muzeum w Villi La Fleur w Oborach

Klub Kultury, Klub Seniora w Zalesiu Górnym i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zapraszają na wycieczkę autokarową do Konstancina - Jeziorny. W programie: wizyta w prywatnym Muzeum w Willi La Fleur, w pałacu w Oborach, zwiedzanie tężni solankowej. Wyjazd odbędzie się 7 listopada 2013 roku, punktualnie o godz. 14.00 z parkingu przy ul. Koralowych Dębów obok Ośrodka Zdrowia. Powrót do Zalesia ok. godz. 17.15. Informacji udziela i zapisy przyjmuje p. Bogusia Meissner tel.: 785 550 040. Zapraszamy.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski