Informacje4 listopada 2013, 00:00,

AKCJA WIGILIA PE£NA PREZENTÓW

Z dniem 1 listopada 2013 r. ruszyła kwesta na rzecz Wigilii Pełnej Prezentów. Mamy dokładnie miesiąc na zebranie odpowiednich środków finansowych, na rzecz zakupy prezentów dla dzieciaków przed zbliżającą się Wigilią. W sumie na terenie gminy Lesznowola znajduje się, aż 10 puszek w różnych sklepach, drogerii, aptece, kwiaciarni czy zakładzie fryzjerskim. Umilmy Boże Narodzenie dzieciom z naszej gminy, tym, których rodziny borykają się z poważnymi trudnościami finansowymi.
WIGILIA PE£NA PREZENTÓW

Puszki z logiem akcji Wigilia Pełna Prezentów możecie spotkać w następujących miejscowościach:
£azy - pięć puszek kwestarskich znajdujących się wzdłuż ul. £ączności.
Mysiadło - trzy puszki znajdują się wzdłuż ul. Granicznej.
Nowa Wola - jedna puszka znajduje się wzdłuż ul. Krasickiego nie daleko ul. Pąsowej Róży.
Stefanowo - jedna puszka znajduje się wzdłuż ul. Malinowej.

AKCJA WIGILIA PE£NA PREZENTÓW
autor/źródło: Kamil Myszyński - Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska

Informacje4 listopada 2013, 00:00,

Spotkanie autorskie z Moniką Bukowińską i Dominikiem Bednarskim w Zalesiu Górnym

Biblioteka Publiczna Piaseczno, Zalesiański Klub Seniora oraz Klub Kultury w Zalesiu Górnym zapraszają na spotkanie autorskie z Moniką Bukowińską oraz z Dominikiem Bednarskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w Filii Biblioteki Publicznej przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Będzie to spotkanie autorów albumu "Miejsca Pamięci" powiatu piaseczyńskiego, wzbogacone pokazem slajdów. Zapraszamy.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MONIK¡ BUKOWIńSK¡ I DOMINIKIEM BEDNARSKIM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno