Informacje3 listopada 2013, 00:00,

Wycieczka do Muzeum w Villi La Fleur w Oborach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kultury, Klub Seniora w Zalesiu Górnym i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zapraszają na wycieczkę autokarową do Konstancina - Jeziorny. W programie: wizyta w prywatnym Muzeum w Willi La Fleur, w pałacu w Oborach, zwiedzanie tężni solankowej. Wyjazd odbędzie się 7 listopada 2013 roku, punktualnie o godz. 14.00 z parkingu przy ul. Koralowych Dębów obok Ośrodka Zdrowia. Powrót do Zalesia ok. godz. 17.15. Informacji udziela i zapisy przyjmuje p. Bogusia Meissner tel.: 785 550 040. Zapraszamy.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje3 listopada 2013, 00:00,

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na listopadowe spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan, autorką biografii Anny German, które odbędzie się 7 listopada 2013 roku o godz. 17.00 w Centrum Integracji Społecznej, przy ul. Lipowej 28 w Magdalence. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na czwartkowe spotkanie autorskie w Magdalence.

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Magdalence

Mariola Pryzwan z wykształcenia jest polonistką, z zawodu bibliotekarką, z zamiłowania biografistką. Bardzo lubi swoich bohaterów, a jest ich kilkoro: Władysław Broniewski, Zbigniew Cybulski, Maria Dąbrowska, Anna Jantar, Maria Kownacka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Halina Poświatowska i oczywiście Anna German. Uwielbia spotkania autorskie. Czytelnicy chyba też je lubią, bo mówią, że potrafi zarazić ich emocjonalnym stosunkiem do bohaterów swoich opowieści. Taka opinia mobilizuje i uskrzydla. Wędrówki śladami bohaterów, spotkania z ich bliskimi, zdobywanie dokumentacji – to jej pasja. Do tego teatr i realizowane z mężem wspólne zamiłowania: podróże i polska piosenka lat 60. i 70.

Mariola Pryzwan
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie