Informacje22 maja 2012, 00:00,

Akcja Czysty Bobrowiec akcja oczyszczenia lasu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys Bobrowca wraz z Radą Sołecką oraz NaszBobrowiec.pl serdecznie zapraszają na akcję CZYSTY BOBROWIEC, która odbędzie się w dniu 26 maja 2012 r. Głównym celem akcji jest oczyszczenie lasu z wszelkiego rodzaju śmieci zalegających na tym terenie. Zbieramy się przed godziną 10.00 na rogu ulic Głównej i Brzozowej. Punktualnie o godzinie 10.00 startujemy z akcją. Organizatorzy zapewniają worki oraz kontenery na śmieci. Prosimy o zabranie rękawic (na miejscu za symboliczną cenę będzie można nabyć rękawice robocze). Osoby chętne proszone są również o zabranie narzędzi typu łopaty, grabie i taczki. Przewidywany czas sprzątania około - 3 godziny.

AKCJA CZYSTY BOBROWIEC

Przez cały okres trwania akcji organizatorzy zapewniają opiekę dla najmłodszych uczestników. Dla dzieci przewidziano również szereg atrakcji. Po zakończonej akcji organizatorzy zapraszają na piknik połączony z ogniskiem. Na miejscu możliwość nabycia kiełbasek oraz napojów. Dodatkowo informujemy, iż od poniedziałku 28 maja do środy 30 maja na terenie parkingu głównego Hotelu Lando wystawiony będzie kontener dla elektro-śmieci. Zużyty sprzęt RTV, AGD, komputerowy itd będzie można zezłomować we wskazanym miejscu. Zachęcamy nie tylko mieszkańców Bobrowca do przyłączenia się do naszej akcji.

AKCJA CZYSTY BOBROWIEC
autor/źródło: Radek Wiśnicki - Radow

Napisz komentarz

Informacje20 maja 2012, 00:00,

Panopticum spektakl Teatru £ups w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno oraz aktorzy z Teatru £UPS serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na spektakl pod tytułem: PANOPTICUM. Spektakl będzie można obejrzeć 21 maja 2012 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Będzie to premiera najnowszego spektaklu teatru £.U.P.S. Wstęp wolny!

PANOPTICUM SPEKTAKL TEATRU £UPS W PIASECZNIE

Tytuł spektaklu to PANOPTICUM, czyli gabinet figur woskowych. Podstawą spektaklu są wyłącznie wiersze Władysława Sebyły, który w tym roku obchodzi 110 rocznicę urodzin. Spektakl podzielony jest na 3 części: Podwórzowy Band, Kawiarnia Poetycka i Sztab. Reżyserem jest Ewa Kłujszo. Muzyka wykonywana jest na żywo. Zapraszam na spektakl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie