Informacje20 maja 2012, 00:00,

Panopticum spektakl Teatru £ups w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno oraz aktorzy z Teatru £UPS serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na spektakl pod tytułem: PANOPTICUM. Spektakl będzie można obejrzeć 21 maja 2012 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Będzie to premiera najnowszego spektaklu teatru £.U.P.S. Wstęp wolny!

PANOPTICUM SPEKTAKL TEATRU £UPS W PIASECZNIE

Tytuł spektaklu to PANOPTICUM, czyli gabinet figur woskowych. Podstawą spektaklu są wyłącznie wiersze Władysława Sebyły, który w tym roku obchodzi 110 rocznicę urodzin. Spektakl podzielony jest na 3 części: Podwórzowy Band, Kawiarnia Poetycka i Sztab. Reżyserem jest Ewa Kłujszo. Muzyka wykonywana jest na żywo. Zapraszam na spektakl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 maja 2012, 00:00,

Szlagiery operetkowe koncert dla Mam Tarczyn

Urząd Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkie Mamy na koncert pt. SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO…, w wykonaniu znakomitych artystów scen warszawskich. Impreza odbędzie się 24 maja 2012 roku o godz. 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie.

SZLAGIERY OPERETKOWE I NIE TYLKO W TARCZYNIE

O godz. 17.00 w kościele pw. Św. Mikołaja odbędzie się Msza Święta i Nabożeństwo Majowe w intencji Matek. Od godz. 17.45 obok Gminnego Ośrodka Kultury podstawione zostaną autokary, które dowozić będą chętne mamy na koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn