Popularny: 1100 odsłonInformacje5 października 2008, 00:00,

8-BALL CLUB PIASECZNO - Klub Bilardowy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z przyjemnością informuję, że w Piasecznie został otwarty kolejny klub bilardowy: 8-BALL CLUB. Klub Bilardowy, mieści się przy ulicy Pawia 3 vis a vis Mokpol'u w Piasecznie. Na 200 metrach stoją 4 profesjonalne 9-stopowe stoły bilardowe (Aileex), jeden Dart, ale lada chwila pojawi się również drugi. Oprócz tego, goście klubu mają do dyspozycji około 50 miejsc na wygodnych kanapach. W 8-Ball Club znajduje się również 10 metrowy bar. W tle gra muzyka - nieśmiertelny Rock. Poniższe zdjęcia z 8-Ball Club, zostały udostępnione przez Kamila z klubu bilardowego.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

8-Ball Club serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do późnych godzin nocnych, natomiast w weekendy od 16:00 do ostatniego klienta. Do godziny 18:00 - godzina gry w bilard kosztuje 16 złotych, natomiast od godziny 18:00 do późnego wieczora - 20 złotych. Dart kosztuje 1 zł (jedna gra jednej osoby). W barze, możecie zapatrzeć się w piwo, które leją z kija: Pilsner Urquell oraz Tyskie - cena 8 zł duże i 6 zł małe. Oprócz tego dostępny jest cały zestaw napojów zerowyskokowych, czyli rożne soki Cappy, Cola, Fanta, Sprite, Tonic oraz Burn. Jeżeli chcecie miło spędzić czas i odprężyć się po ciężkim dniu, to powinniście odwiedzić 8-Ball Club w Piasecznie.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

KLUB BILARDOWY 8-BALL CLUB
ul. Pawia 3 (mapka)
05-500 Piaseczno
tel.: 0666-196-969 (rezerwacja)
mail: bilard@8ballclub.pl
strona: www.8ballclub.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje1 października 2008, 00:00,

Impreza HEADPHONE SILENCE w Klubie Kino Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na piątkową imprezę: HEADPHONE SILENCE (house, funky house, elctro, progresive). Impreza odbędzie się 3 października 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. Podczas imprezy zagrają: Vincent Van Goa (x-mind music), Phonk (freakinsound.com), The Positive (freakinsound.com), Koper (freakinsosund.com), Sikk (Warka), Sqnik (Warka) oraz Slim (Piaseczno). Wstęp na imprezę tylko 5 złotych.

Impreza HEADPHONE SILENCE w Klubie Kino Piaseczno

Zapraszamy na nowy wymiar seansu Headphone Silence, po którym ciężko będzie zapaść w spokojny sen a chwile, obrazy będą przenikać przez długi czas a wspomnienia powracać. To nowy wymiar, o który zadbali dobrze znani a także całkiem nowi aktorzy dźwięku. To właśnie oni wprowadza was w euforie i nieodwracalną chęć przybycia na następne ich dzieła. Nie czekaj na opis lub zwiastun seansu, przyjdź i zobacz, usłysz to i poczuj. Czasami ciekawość się opłaca... Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w piątek: 3 października 2008 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie