Informacje1 października 2008, 00:00,

Impreza HEADPHONE SILENCE w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na piątkową imprezę: HEADPHONE SILENCE (house, funky house, elctro, progresive). Impreza odbędzie się 3 października 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. Podczas imprezy zagrają: Vincent Van Goa (x-mind music), Phonk (freakinsound.com), The Positive (freakinsound.com), Koper (freakinsosund.com), Sikk (Warka), Sqnik (Warka) oraz Slim (Piaseczno). Wstęp na imprezę tylko 5 złotych.

Impreza HEADPHONE SILENCE w Klubie Kino Piaseczno

Zapraszamy na nowy wymiar seansu Headphone Silence, po którym ciężko będzie zapaść w spokojny sen a chwile, obrazy będą przenikać przez długi czas a wspomnienia powracać. To nowy wymiar, o który zadbali dobrze znani a także całkiem nowi aktorzy dźwięku. To właśnie oni wprowadza was w euforie i nieodwracalną chęć przybycia na następne ich dzieła. Nie czekaj na opis lub zwiastun seansu, przyjdź i zobacz, usłysz to i poczuj. Czasami ciekawość się opłaca... Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w piątek: 3 października 2008 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Popularny: 500 odsłonInformacje2 października 2008, 00:00,

Pożegnanie Lata i 100-lecie Szkoły Podstawowej Tarczyn

Burmistrz Gminy Tarczyn, Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Juliana Stępkowskiego i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej, które odbędą się 4 października 2008 roku. Tego samego dnia z okazji zakończenia lata na imprezie plenerowej wystąpią Halina Frąckowiak i zespół Skaner. Będzie można również zobaczyć wystawę obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki. Serdecznie zapraszamy na imprezę do Tarczyna.

Pożegnanie Lata w Tarczynie program imprezy:

9:00 Msza Święta w kościele pw. Św. Mikołaja w Tarczynie.
10:30 Poświęcenie pamiątkowego obelisku.
11:00 Uroczysta akademia przygotowana przez uczniów.
13:00 Poczęstunek dla gości. Sentymentalny spacer po szkole.
15:00 Koncerty z okazji Pożegnania Lata w Tarczynie na boisku przy szkole.
15:00 Koncert Haliny Frąckowiak.
16:30 Koncert zespołu Skaner.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn