Informacje5 kwietnia 2009, 00:00,

7 kwietnia spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy Piaseczno

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na najbliższe spotkanie mieszkańców, które odbędzie się 7 kwietnia 2009 roku o godzinie 19:30. Miejsce spotkania: nowo powstała Restauracja Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Lista zainteresowanych osób, jest w wątku na forum mieszkańców: 7 kwietnia spotkanie mieszkańców i cały czas liczymy na kolejnych mieszkańców. Jeżeli, ktoś z Was będzie zainteresowany, to proszę o zapisanie się we wspomnianym wątku na forum Piaseczna, lub informację mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info

SPOTKANIE MIESZKAńCÓW

Jeżeli jesteś osobą, która bardziej ceni sobie rozmowy i spotkania w rzeczywistości, to odejdź w najbliższy wtorek od komputera i przyjdź do Zawrotnicy. Czy mieszkańcy z wirtualnego Piaseczna, przyłącza się do spotkania w realnym Piasecznie? Czekamy na kolejnych mieszkańców zainteresowanych spotkaniem. Zapraszamy i do zobaczenia! :-)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 kwietnia 2009, 00:00,

Wieczór Bengalski spotkanie z kulturą Indii w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na WIECZÓR BENGALSKI, czyli wyprawę w dziedzinę sztuki i obyczajów Indii. Wieczór odbędzie się 6 kwietnia 2009 roku, o godzinie 17:30 w KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Wstęp wolny! Podróż, odbędzie się do Bengalu Zachodniego niezwykłego stanu, w którym pomimo braku zamożności ludzie żyją w pełnym szczęściu.

Bengal Zachodni, to jeden ze stanów Indii, położony w jej północno-wschodniej części. Stolicą stanu, a zarazem największym miastem jest Kalkuta. Stan powstał w 1947 roku w wyniku podziału Bengalu na część wschodnią - obecny Bangladesz, i część zachodnią, która pozostała przy Indiach. Spotkanie to okazja do poznania języka, muzyki, instrumentów oraz kuchni bengalskiej. W podróż do Bengalu Zachodniego zabiorą Was podróżnicy z Klubu Odkrywcy. Nie trać czasu i przyjdź na Wieczór Bengalski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin