Informacje30 kwietnia 2009, 00:00,

3 maj koncert pieśni patriotyczno religijnych - Rembertów

Burmistrz Gminy Tarczyn, Parafia w Rembertowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają mieszkańców, na koncert pieśni patriotyczno-religijnych, który odbędzie się 3 maja 2009 roku o godz. 13:00 w kościele w Rembertowie. Koncert pieśni patriotyczno- religijnych organizowany jest z okazji Konstytucji 3-maja. Podczas koncertu wystąpią: Ewelina Hańska - sopran, Jan Zakrzewski - tenor, Andrzej £ączyński - organy. Wstęp wolny. Miejsce: Kościół w Rembertowie, pod wezwaniem Jana Chrzciciela. Zapraszamy na koncert pieśni patriotyczno-religijnych w Rembertowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje30 kwietnia 2009, 00:00,

Obchody rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na uroczystości rocznicowe związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w Górze Kalwarii przy popiersiu marszałka Józefa Piłsudskiego. Przebieg uroczystości w dniu 3 maja 2009 roku: zbiórka pocztów sztandarowych oraz uczestników uroczystości przed kościołem parafialnym (9:50), uroczysta msza święta w kościele parafialnym (10:00), zbiórka przy Pl. Piłsudskiego pocztów sztandarowych OSP, szkół, delegacji z wiązankami kwiatów, podniesienie flagi państwowej, przemówienie okolicznościowe Burmistrza, występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Górze Kalwarii pt. Wiwat Maj, 3 Maj!, złożenie wieńców i wiązanek kwiatów przy popiersiu marszałka J. Piłsudskiego (11:00), zakończenie uroczystości (11:40). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria