Informacje21 kwietnia 2009, 00:00,

25 kwietnia DZIEń W£OSKI w Starej Papierni Konstancin

Stara Papiernia w Konstancinie serdecznie zaprasza mieszkańców w najbliższą sobotę 25 kwietnia 2009 roku w godzinach 10:00-16:00 na DZIEń W£OSKI. Dziedziniec Starej Papierni wypełni się zapachami i smakami prosto z Włoch. Szef Kuchni Restauracji Pomidoro, zdradzi Państwu przepis na pyszne włoskie Tiramisu, a na straganach i w sklepach znajdziecie Państwo oryginalne włoskie produkty.

Dzień Włoski w Starej Papierni

Zapraszamy na: zakupy oryginalnych włoskich produktów, pokaz szefa Kuchni: jak przygotowywać prawdziwe Tiramisu, włoską muzykę, degustacje i wiele innych atrakcji, wystawa malarstwa Joanny Niemirskiej - Poezja w mieście, rysowanie na żywo wybranych budowli i detali architektury Włoch. Zapraszamy na Dzień Włoski do Starej Papierni, która mieści się Alei Wojska Polskiego 3 w Konstancinie.
autor/źródło: Agata Siemiątkowska - Stara Papiernia Sp. z o.o. www.starapapiernia.pl

Informacje18 kwietnia 2009, 00:00,

Teatr Forma Zając Wiercipięta Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: ZAJ¡C WIERCIPIęTA, w wykonaniu Teatru Forma. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Zając Wiercipięta to wesoła i ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. O przyjaźni, porach roku, ciepło i wiosennie. żywiołowa gra aktorów i dużo piosenek. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno