Informacje23 października 2010, 00:00,

23 października koncert Manaus w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 23 października 2010 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 złotych. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek vel Bruno - bas, Arek Zewar - vokal, gitara akustyczna, Młody - gary. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami, a po koncercie odbędzie się tradycyjne After Party.

TYTU£

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 października 2010, 00:00,

FERDYNAND WSPANIA£Y - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: FERDYNAND WSPANIA£Y, w wykonaniu Teatru Michałek Agencja ART.-D. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 października 2010 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych ( dzieci), 5 złotych (dorośli) do nabycia w dniu imprezy od godziny 15.30. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Przedstawienie Ferdynand Wspaniały, prezentuje zabawne przygody niezwykle uzdolnionego psa o imieniu Ferdynand, który potrafi chodzić na dwóch tylnich łapach a do tego mówić. Wizyta u krawca, lot hotelową windą czy pościg za złodziejami są zapowiedzią dobrej zabawy. W przedstawieniu występuje trzech aktorów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno