Informacje13 marca 2009, 00:00,

14 marca mecz: KS Piaseczno - MKS Korona Góra Kalwaria

Informujemy, że w najbliższą sobotę 14 marca 2009 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem MKS Korona Góra Kalwaria. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:00 i będzie rozgrywany na a Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - MKS Korona Góra Kalwaria!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 marca 2009, 00:00,

Zaproszenie na imprezę urodzinową Klubu Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców, na sobotnią imprezę taneczną, która będzie połączona z 3 Urodzinami Klubu Kino. Impreza, odbędzie się w najbliższą 14 marca 2009 roku w Klubie Kino przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Klubową muzykę będzie grał: Martin Rosa, Dj Slim, Doxx, TMS, Suchy, Kurak oraz zaproszeni Dj'e. Start o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł (mężczyźni) oraz 5 zł (kobiety). Bilety na sobotnią imprezę, można nabyć w Klubie Kino w Piasecznie.

3 Urodziny Klubu Kino w Piasecznie

Podczas urodzin przewidziano zniżki: Kamikadze 4szt za 10zł, Kamikadze paleta 20zł (22:00-23:00), wódka za 3zł 50 ml (24:00-1:00). Zaplanowany został również konkurs: osoba, która zbierze najwięcej talonów do 2:00(za każde piwo 1) wygrywa dokładnie odtwarzacz Mp4 8gb N93 3 Cale Chip Samsung.

Informacja: wstęp na imprezę urodzinową od 17 lat! Trzeba mieć legitymację lub inny dokument tożsamości, natomiast alkohol sprzedawany od lat 18. Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas w sobotę: 14 marca 2009 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd z Warszawy autobusem 727 z metra Wilanowska (przystanek Kolejka Piaseczyńska). Zapraszamy do Klubu Kino w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno