Informacje13 marca 2009, 00:00,

Zaproszenie na imprezę urodzinową Klubu Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców, na sobotnią imprezę taneczną, która będzie połączona z 3 Urodzinami Klubu Kino. Impreza, odbędzie się w najbliższą 14 marca 2009 roku w Klubie Kino przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Klubową muzykę będzie grał: Martin Rosa, Dj Slim, Doxx, TMS, Suchy, Kurak oraz zaproszeni Dj'e. Start o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł (mężczyźni) oraz 5 zł (kobiety). Bilety na sobotnią imprezę, można nabyć w Klubie Kino w Piasecznie.

3 Urodziny Klubu Kino w Piasecznie

Podczas urodzin przewidziano zniżki: Kamikadze 4szt za 10zł, Kamikadze paleta 20zł (22:00-23:00), wódka za 3zł 50 ml (24:00-1:00). Zaplanowany został również konkurs: osoba, która zbierze najwięcej talonów do 2:00(za każde piwo 1) wygrywa dokładnie odtwarzacz Mp4 8gb N93 3 Cale Chip Samsung.

Informacja: wstęp na imprezę urodzinową od 17 lat! Trzeba mieć legitymację lub inny dokument tożsamości, natomiast alkohol sprzedawany od lat 18. Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas w sobotę: 14 marca 2009 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd z Warszawy autobusem 727 z metra Wilanowska (przystanek Kolejka Piaseczyńska). Zapraszamy do Klubu Kino w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 marca 2009, 00:00,

Wieczór poetycki Barbary Białowąs w sali GOK Mysiadło

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na piękny, poetycki wieczór Barbary Białowąs, który odbędzie się w sobotę, 14 marca 2009 roku o godz. 17:00. Miejsce spotkania: sala teatralna w Filii GOK w Mysiadle, przy ul. Topolowej 2, Mysiadło. Poetka, Barbara Białowąs przeczyta swoje wiersze. Zostanie też przeprowadzona ciekawa rozmowa na temat jej twórczości, a całe wydarzenie uświetni koncert na gitarę. Podczas wieczorku będzie można zakupić najnowszy tomik poezji poetki: Odnaleźć w Sobie wraz z autografem autorki.

BARBARA BIA£OW¡S promocja tomiku ODNALE¬ć W SOBIE

Wieczór poetycki Barbary Białowąs w Mysiadle, będzie promocją tomiku "Odnaleźć w sobie" dokonana przez krytyka literackiego dr Eligiusza Szymonisa, który poprowadzi rozmowę z poetką i z publicznością. Podczas wieczoru odbędzie się też koncert na gitarę klasyczną i harmonijkę ustną w wykonaniu kompozytora i muzyka - Dariusza Rączki. O poezji Barbary Białowąs wypowiadali się tacy krytycy jak Grzegorz Wiśniewski, Leszek żuliński, Jan Z.Brudnicki, Zdzisław £ączkowski. O jej poezji Ksiądz Jan Twardowski powiedział: "Poezja Barbary Białowąs jest refleksją nad zagubieniem się człowieka uwikłanego we własne słabości i role społeczne, a jednocześnie pokazuje możliwość jego odnalezienia się w przestrzeni trwałych wartości. Wiersze Jej są literackim wyzwaniem rzuconym współczesnemu światu".

Do wierszy autorki skomponowali muzykę znani kompozytorzy: Mikołaj Hertel, Mieczysław Jurecki i Roman Ziemlański, jak również komponują ją i wykonują piosenki na koncertach muzycy i wokalistki zespołu A MY TACY. Tomik pt. "Odnaleźć w sobie" został wydany dzięki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Będzie można nabyć tomik wraz z autografem poetki - cena egzemplarza: 20 zł.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola