Informacje6 lutego 2017, 08:00,

Zmiana tras linii 739 i L39 od 6 lutego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ze względu na przebudowę ul. Wilanowskiej w Józefosławiu do ZTM została zgłoszona potrzeba uruchomienia objazdów dla autobusów komunikacji zbiorowej 739 i L39. Zmiana tras uwidoczniona jest na mapce poniżej. Planuje się uruchomienie objazdów od 6 lutego 2017 r. Powrót obu linii na „starą trasę” przewidywany jest na koniec maja 2017 r.

ZMIANA TRAS LINII 739 I L39

wątek na forum: komunikacja na terenie gminy Piaseczno
wątek na forum: przebudowa ulicy Wilanowskiej w Józefosławiu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lutego 2017, 17:00,

Billy Elliot - Inspirujący Wieczór Filmowy w MGOPS Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Lubisz filmy, po których masz umysł pełen pytań? Zapraszamy 5 lutego 2017 roku na projekcję filmu pt. "Billy Elliot", po której porozmawiać będzie można o swoich przemyśleniach i spostrzeżeniach. Zapraszamy na wieczór, podczas którego oglądać będziemy film o charakterze psychologicznym zmieniający nasz sposób postrzegania świata, wnoszący coś nowego do naszych umysłów i poszerzający horyzonty.

BILLY ELLIOT - INSPIRUJĄCY WIECZÓR FILMOWY W MGOPS PIASECZNO

Po każdym filmie przy dobrej kawie, herbacie oraz przekąskach porozmawiamy o naszych spostrzeżeniach, poznamy różnorodne sposoby odbioru tej samej postaci i sytuacji. Odpowiemy sobie na nurtujące pytania i pobawimy się w profilowanie głównych postaci z pomocą naszego eksperta.

Wieczory są w formie otwartej oraz bezpłatnej. Projekcje odbywają się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 54. Start o godz. 17.00 Link do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/254157741672161/ W celu zapewnienia komfortu wszystkim oglądającym zapraszamy do zgłoszeń ewa.misztal@mgops.piaseczno.eu ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Do zobaczenia
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie

Billy Elliot to 11-latek wychowywany w górniczej rodzinie, gdzie prym wiodą surowy ojciec i brat. By wykrzesać w dorastającym chłopcu wzorzec męskości, ojciec zaprowadza go na trening boksu. Jednak Billy nie pała pasją do tego sportu. Przez przypadek trafia na lekcję tańca klasycznego, gdzie okazuje się, że ma wielki talent. Zaczyna naukę baletu pod czujnym okiem niespełnionej primadonny, pani Wilkinson, która marzy, by Billy został tancerzem Królewskiej Akademii Tańca. Czy mu się to uda i jak zareaguje ojciec, gdy dowie się, że jego syn zamienił rękawice bokserską na atłasowe baletki?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie