Informacje5 grudnia 2009, 00:00,

Zima i bałwanek Franek - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: Zima i bałwanek Franek, w wykonaniu Zespołu Artystycznego KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 grudnia 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli), do nabycia na pół godziny przed spektaklem. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Zima i bałwanek Franek. W przedstawieniu tym głównymi postaciami są: Zima i bałwanek o imieniu Franek. W widowiskach zespołu KOP bohaterowie przeżywają zabawne przygody, a dzieci poznają cechy charakterystyczne dla danej pory roku, tj. nazwy miesięcy, pogodę i zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie. We wszystkich spektaklach dzieci czynnie uczestniczą w akcji, włączane są do wspólnej zabawy, również do wspólnego śpiewania piosenek, które są ściśle związane z tematem poszczególnych przedstawień cyklu. Spektakle utrzymane są w konwencji kabaretowej, ale nie tylko bawią dzieci - równocześnie uczą i wychowują. Występują i śpiewają „na żywo” profesjonalni artyści estradowi.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 grudnia 2009, 00:00,

Koncert ROBERTA KASPRZYCKIEGO w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na koncert Roberta Kasprzyckiego z zespołem, który odbędzie się w najbliższy piątek 4 grudnia 2009 roku, o godzinie 20:30 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 20 złotych są do nabycia w kasie Ośrodka Kultury lub sekretariacie codziennie w godzinach 9.00 - 20.00. Zapraszamy serdecznie na piątkowy koncert do Ośrodka Kultury.

Robert Kasprzycki - Niebo Do Wynajęcia

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej, już na debiutanckiej płycie "Niebo do wynajęcia" dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. W kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. W Piasecznie Artysta pojawi się z całym swoim zespołem, który tworzą wybitni instrumentaliści: Tomasz Hernik (akordeon, puzon, duduk), Adam Zadora (perkusja), Max Szelęgiewicz (bas), Paweł Hebda (gitara). Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten piątkowy wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Zachęcam do zapoznania się ze stroną Roberta Kasprzyckiego: www.kasprzycki.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno