Informacje3 listopada 2010, 00:00,

Zapraszamy w weekend do Kluboksięgarni Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w sobotę 6 listopada 2010 roku na bajki ze starego rzutnika, oraz w niedzielę 7 listopada 2010 roku na opowieści z dreszczykiem. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

SOBOTA 6 listopada godz. 11:00 - BAJKI ZE STAREGO RZUTNIKA ORAZ NIESPODZIANKI PANA SLAJDA. Przyciemnione światło, latarki, rzutnik "Jacek" sprzed 30 lat i wspaniałe bajki znalezione na strychu: o Królewnie Śnieżce, o Czerwonym Kapturku, o Jasiu i Małgosi... Opowiadane w zabawny sposób przez Wojtka Słupińskiego - zaprzyjaźnionego z Kluboksięgarnią aktora Teatru Lalka. Dzieci, które uczestniczyły już w naszych slajdowiskach wiedzą, że ciekawa opowieść, dowcip i piękne ilustracje wyświetlane na ścianie tworzą widowisko wspaniałe i niepowtarzalne. Można się zasłuchać, nawet, jeśli ma się dopiero kilka lat. Wstęp 20 zł zapraszamy. Dodatkowo - konkursy z nagrodami.

NIEDZIELA 7 listopada godz. 11:00 - OPOWIEŚCI Z DRESZCZYKIEM. Przeganiamy halloweenowe strachy i duchy! Historie prosto z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Zapierają dech w piersiach i powodują, że niektórzy spadają z krzeseł. Publiczność musi zapiąć pasy bezpieczeństwa, aby nie uciec przed pojawiającymi się wyimaginowanymi stworami. Trwoga dopasowana jest do wieku słuchaczy, dlatego jest to przedstawienie dla słuchaczy w wieku od 5 do 105 lat. W mrożącym krew w żyłach wykonaniu Michała Malinowskiego. Przybywajcie, strachom się nie dajcie! Wstęp 20 zł.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej

Napisz komentarz

Informacje5 listopada 2010, 00:00,

PODSUMOWANIE KWESTY RATUJMY ZABYTKI


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W kweście na rzecz renowacji zabytkowych grobów znajdujących się na cmentarzu parafialnym w Piasecznie, zorganizowanej i przeprowadzonej przez Społeczny Komitet Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie wzięli udział mieszkańcy Piaseczna w tym członkowie komitetu, nauczyciele, kombatanci, posłowie, samorządowcy i harcerze. W kweście uczestniczyło 25 wolontariuszy i około 20 harcerzy. Po przeliczeniu zebranych pieniędzy kwesta zamknęła się kwotą 14710,54 zł. Pieniądze te w dniu 02.11.2010 zostały wpłacone na konto Komitetu.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom i współpracownikom za zaangażowanie i sprawne działanie w tym szczególne Pani Dyrektor i pracownikom Ośrodka Kultury za okazaną pomoc, Wojciechowi Kaczyńskiemu, Małgorzacie Wasiewicz i Przemysławowi Wasiewiczowi, którzy "wykwestowali" 2406 zł. Dziękuję mieszkańcom Piaseczna odwiedzającym nasze cmentarze za hojność, życzliwość i dobre reakcje na widok kwestujących - jesteśmy zbudowani Waszą postawą. Wszyscy wzięliśmy udział w dobrych zawodach. Do zobaczenia za rok.
autor/źródło: Przewodniczący Komitetu Zbigniew Mucha Tel. 602184511, mail: jamucha@o2.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie