Informacje1 stycznia 2013, 00:00,

Zapraszamy na spotkanie wigilijno-noworoczne Mieszkańców Sołectwa Nowa Iwiczna

Rada Sołecka, Radni i Sołtys zapraszają Mieszkańców Sołectwa Nowa Iwiczna na spotkanie wigilijno-noworoczne, które odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2013 roku o godziny 16.00 w Zespole Szkół Publicznych. Podczas spotkania podzielimy się opłatkiem, wspólnie pokolędujemy i będziemy mieli okazję złożyć życzenia sąsiadom. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie swojego uczestnictwa. Zapisy prowadzą: Wiceprzewodnicząca Rady Sołeckiej p. Jolanta Kuzawińska (tel. 606 26 45 42) oraz sołtys (tel. 609 99 00 14 i 22 750 80 21). Zapisy będą prowadzone do wyczerpania miejsc (tylko 80).

SPOTKANIE WIGILIJNO-NOWOROCZNE MIESZKAńCÓW SO£ECTWA NOWA IWICZNA
autor/źródło: Wojtek Zacharjasz - sołtys
Tematy:Lesznowola

Informacje28 grudnia 2012, 00:00,

SYLWESTER NA RYNKU W TARCZYNIE

Burmistrz Gminy Tarczyn Barbara Galicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Dębski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkich mieszkańców na SYLWESTER W TARCZYNIE, który odbędzie się 31 grudnia 2012 roku. Miejsce: Rynek w Tarczynie. Impreza rozpocznie się o godz. 23.00 a zakończy 1 stycznia 2012 roku o godz. 2.00 Podczas sylwestrowej imprezy zagra zespół Expose. Zapraszamy na sylwestrową imprezę!

SYLWESTER W TARCZYNIE
Tematy:Tarczyn