Informacje28 grudnia 2012, 00:00,

SYLWESTER NA RYNKU W TARCZYNIE

Burmistrz Gminy Tarczyn Barbara Galicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Dębski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkich mieszkańców na SYLWESTER W TARCZYNIE, który odbędzie się 31 grudnia 2012 roku. Miejsce: Rynek w Tarczynie. Impreza rozpocznie się o godz. 23.00 a zakończy 1 stycznia 2012 roku o godz. 2.00 Podczas sylwestrowej imprezy zagra zespół Expose. Zapraszamy na sylwestrową imprezę!

SYLWESTER W TARCZYNIE
Tematy:Tarczyn

Informacje20 grudnia 2012, 00:00,

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 23 grudnia 2012 roku o godz. 15.00. Miejsce: plac przed Urzędem Miejskim w Tarczynie. Zapraszamy dzieci na niedzielne spotkanie z Mikołajem.

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE
Tematy:Tarczyn