Informacje20 kwietnia 2010, 00:00,

ZAPRASZAMY NA SOBOTNI RAJD SZUKAMY WIOSNY

Zapraszamy na kolejną odsłonę Rajdu SZUKAMY WIOSNY, który odbędzie się 24 kwietnia 2010 roku. Na uczestników czekają trasy piesze, rowerowa oraz jeździecka. Informacje o Rajdzie oraz zapisy w Biurze Oddziału PTTK w Piasecznie, Plac Piłsudskiego 3. Trasa 1R (1-dniowa) 24.04 2010r. Start: Piaseczno, ul. Sikorskiego (GOSIR), godzina 10.00. Trasa: Piaseczno - Kierszek – Klarysew – Jeziorna – Obory – Skolimów – Konstancin – Wierzbno – Czarnów - Zimne Doły. Kierownictwo trasy rowerowej: Jacek Wierzchowski, KTR Pędziwiatr.
autor/źródło: PTTK Piaseczno

Informacje20 kwietnia 2010, 00:00,

Lifting monodram Jolanty żółkowskiej - Teatralna Środa

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Teatralną Środę, podczas której wystąpi: Jolanta żółkowska, przy akompaniamencie Piotra Golli. Tekst: Alice Burt, reżyseria: Andrzej Jakimiec. Wydarzenie odbędzie się w środę 21 kwietnia 2010 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 15 złotych. Zapraszamy na Teatralną Środę.

Lifting monodram Jolanty żółkowskiej

Lifting monodram Jolanty żółkowskiej. Świetne teksty piosenek Ewy Zelenay i niedościgniona muzyka Piotra Golli powoduje, że spektakl ogląda się z wielką przyjemnością, a jednocześnie wielu widzów znajdzie tu kawałek swojego życia. "...lubię trudne wyzwania, a do takich niewątpliwie należy monodram. "Lifting" zainteresował mnie z prostego powodu – jest to historia kobiety, która w wieku 50 lat stanęła na zakręcie życiowym. Jak mówi bohaterka, opowiadając w sposób lekki i zabawny swoją historię - życie zacięło mi się po pięćdziesiątce..." - J. żółkowska.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno