Informacje30 lipca 2015, 08:00,

Zapisy na wrześniowy plener malarski do Nieborowa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ruszyły zapisy na coroczny plener artystyczny - malarsko-fotograficzny, który odbędzie się w dniach 2-6 września 2015 roku. W tym roku wyruszamy do Nieborowa. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do końca lipca w biurze GOK w St. Iwicznej przy ul. Nowej 6. Serdecznie zapraszamy.

Zapisy na wrześniowy plener malarski do Nieborowa

Opiekunem pleneru pt. ROMANTYCZNE OGRODY jest p. Jan Drewicz Instruktor ds. artystycznych i organizacji kultury, który wraz z innymi plastykami z GOK Lesznowola poprowadzi warsztaty wyjazdowe. Uczestnicy zajęć rysunku i malarstwa w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli oraz wszyscy chętni od 15 r. życia, którzy pragną rozwijać zdolności plastyczne

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

Noclegi i wyżywienie: „Dom w Nieborowie”, ul. Al. Legionów Polskich 23, Nieborów, woj. łódzkie. Obiekt jest położony na skraju Puszczy Bolimowskiej. Do lasu 500 m., do zalewu 6 km. Koszt pełnej doby (nocleg i wyżywienie) - 105 zł./os.

Materiały: Każdy uczestnik otrzyma jedno podobrazie oraz szkicownik A4. Reszta materiałów własna.

Wystawa poplenerowa: Jak co roku zorganizowana zostanie Wystawa Poplenerowa, na której zostaną wyeksponowane prace stworzone podczas pleneru. Planowany termin wernisażu: 11.09.2015 g. 18.00 w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle.

Zapisy do końca lipca: w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 tel. 22 757 92 09 - czynny w godz. 8.00- 16.00 (biuro) lub u p. Jana Drewicza

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11308
Informacje31 lipca 2015, 21:30,

Jesteś Bogiem w ramach Kina Plenerowego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kolejny pokaz filmowy w ramach Kina Plenerowego już 31 lipca 2015 roku o godzinie 21.30 na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda w Piasecznie. Zapraszamy na film Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida, który przedstawia historię “Magika” – lidera legendarnej grupy Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu.

Jesteś Bogiem w ramach Kina Plenerowego w Piasecznie

Trzej przyjaciele, Magik, Rahim i Fokus, zakładają grupę Paktofonika. Nie podejrzewają, że ich utwory zmienią oblicze polskiego hip-hopu, stając się głosem młodego pokolenia. Ekranizacja zdobyła liczne nagrody i nominacje na największych polskich festiwalach filmowych. W roli Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=2843&start=255

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie