Artykuł partnerski1 marca 2021, 19:19,

Zakupy przez Internet w branży przemysłowej

Zakupy przez Internet w branży przemysłowej

Epidemia Covid-19 wpłynęła znacząco na funkcjonowanie wielu sektorów gospodarki. Ogromne zmiany zaszły w zakresie handlu, bowiem nabywanie towarów praktycznie całkowicie przeniosło się do sieci. Zakupy przez Internet są nie tylko bezpieczne i ograniczają rozprzestrzenianie się wirusa, ale są również wygodne i szybkie. Nowoczesne rozwiązania ułatwiają internetowy handel również w branży przemysłowej. Twoja firma w tym trudnym okresie może wciąż prężnie się rozwijać, dlatego warto zadbać o jej kompleksowe wyposażenie!

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Innowacyjna platforma dla przedsiębiorców

Jeśli stawiasz na nieustanny rozwój swojej firmy, zapewne wiesz, że inwestycja w doskonałej jakości sprzęt jest jak najbardziej opłacalna. Wysokiej klasy urządzenia, narzędzia i akcesoria są niezbędne do zapewnienia optymalnych warunków pracy, a tym samym rzetelnie wykonanej pracy. Ponieważ epidemia trwa już wiele miesięcy i nic nie zapowiada jej rychłego końca, warto sięgać po nowoczesne narzędzia, których nabycie umożliwia platforma merXu (https://merxu.com/pl/). Dzięki niej możliwe będzie znalezienie odpowiednich dla branży towarów na terenie nie tylko Polski, ale też Estonii, Litwy, Czech czy Słowacji.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię maszyny i urządzenia, dostępne tutaj: https://merxu.com/pl/c/maszyny-i-urzadzenia-caa42b60f2e44faf969ae02c044455af/, czy produkty niezbędne w hydraulice lub budownictwie – szeroka rozpiętość kategorii pozwala korzystać ze strony firmom działającym w wielu obszarach. Na platformie dostępna jest szeroka oferta wysokiej jakości narzędzi, urządzeń, akcesoriów oraz maszyn, dzięki czemu z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

Intuicyjne korzystanie ze strony

Platforma merXu ma na celu ułatwienie wymiany dóbr między przedsiębiorcami, dlatego jej obsługa jest prosta i intuicyjna zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Wybrane produkty wyszukasz wpisując ich nazwę, konkretne specyfikacje lub numer identyfikacyjny EAN w okienku wyszukiwania na górze strony. W ten sposób strona automatycznie przeniesie Cię na listę artykułów, które mogą Cię zainteresować. Każdy z nich jest dokładnie opisany wraz z uwzględnieniem konkretnych parametrów technicznych. Dzięki wbudowanemu komunikatorowi z funkcją tłumaczenia merXu umożliwia również swobodne komunikowanie się między stronami transakcji. To duże ułatwienie, gdy zdecydujesz się na wymianę towarów z zagranicznymi podmiotami. Platforma powstała z myślą o mniejszych i większych firmach – takie rozwiązanie pozwoli na nieustanny rozwój działalności przy jednoczesnych oszczędnościach i bez ryzyka zarażenia się wirusem.

autor/źródło: merxu.com

Napisz komentarz

Artykuł partnerski1 marca 2021, 19:17,

Duże skupiska sklepów budowlanych w Warszawie

Duże skupiska sklepów budowlanych w Warszawie

Gdzie jechać, jeśli chcemy znaleźć różne sklepy budowlane w Warszawie, zgromadzone w jednym miejscu? Na mapie stolicy jest kilka punktów, które można nazwać „zagłębiami remontowo-budowlanymi”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kompleksy sklepów budowlanych w Warszawie

Aglomeracja Warszawy jest bardzo rozległa, również sklepów budowlanych jest w niej bardzo dużo. Jeśli chcemy trochę się dobrze rozejrzeć zanim dokonamy wyboru materiałów budowlanych lub dekoracji albo armatury, możemy jednak spędzić sporo czasu na dojazdach. Dlatego lepiej jechać tam, gdzie znajdziemy dużo sklepów obok siebie.  Przygotowaliśmy spis trzech miejsc w Warszawie, gdzie znajdziemy szeroki wybór sklepów budowlanych, oferujących artykuły remontowo-budowlane oraz dekoracyjne.

 

Kierunek – sklepy budowlane Warszawa Targówek

Pierwszym miejscem na mapie Warszawy, do którego warto się udać przy planowaniu budowy domu bądź remontu mieszkania to Targówek. Północna dzielnica stolicy na prawym brzegu Wisły jest gęsto obsadzona przeróżnymi sklepami z materiałami budowlanymi. Znajdziemy tu takie duże sklepy jak IKEA (ul. Malborska 51), Castorama (ul. Głębocka 15A), Agata Meble (ul. Toruńska 118) czy OBI (zarówno obok Ikei, jak i przy ul. Radzymińskiej 303). Swoje siedziby mają tu także przedstawiciele sprzedający farby marki Flügger (ul. Malborska 37) czy sklep BODO, który posiada artykuły do łazienek (ul. Malborska 41). Pod adresem Głębocka 13 znajduje się JYSK oraz Black Red White, sklepy które posiadają w ofercie meble oraz artykuły wyposażeniowe. W Centrum Handlowym Atrium Targówek (ul. Głębocka 15) znajdują się sklepy z artykułami dekoracyjnymi jak Home & You, Homla i Pepco. Wszystkie te punkty zgromadzone są tak blisko siebie, że żadnego możemy przemieszczać się między nimi pieszo lub maksymalnie w ciągu 5-7 minut samochodem, jeśli chcemy przedostać się np. z centrum przy Głębockiej do sklepów przy drodze wylotowej na Białystok.

 

Wszystko w jednym budynku? Bartycka24!

Jeśli szukamy miejsca, gdzie w jednym budynku znajduje się wiele pawilonów z szeroko pojętej branży budowlanej, to powinniśmy skierować swoje kroki na ulicę Bartycką 24/26, gdzie w Centrum Wyposażenia Wnętrz na powierzchni 27 000 m2 swoje sklepy i biura ma 150 przedsiębiorstw. Znajdziemy tu firmy, które świadczą usługi budowy nieruchomości “pod klucz” (BISABA, INTERNITY), zajmują się ocieplaniem budynków oraz remontami i renowacjami elewacji (BUZA), instalacjami grzejników (AG GRZEJNIKI DESIGN, NOWY DOM, RUTRA), układami elektrycznymi (UNIMAK), a także usługami glazurniczymi (BRICKS DESIGN, STUDIO AHA), montażem drzwi (m. in. ADERA, AG STYLE czy ALKOR), okien (ECOEXPO, EM-DI), kuchni (E.E.I., MAX WNĘTRZA) oraz parkietów (m. in. APLAUZ, ART-BUD czy S-BODEN). Zlokalizowanych jest tu także ponad 17 firm zajmujących się usługami remontowo - wykończeniowymi. Oprócz lokali stricte usługowych odnajdziemy tu także sklepy budowlane m. in. z artykułami hydraulicznymi (ATUT, MISE), metalowymi (LOFTOWE, WIDICOM), chemią budowlaną (RUKO DESIGN, SAWO-MET), narzędziami i elektronarzędziami (MAKAR) czy oświetleniem (DELTA-DESIGN, LAMP DESIGN). Obok jest sklep budowlany KIM, miejsce z bogatymi tradycjami, znane wśród profesjonalistów oraz osób szukających produktów o podwyższonej jakości, niedostępnych często w marketach budowlanych.

 

A może… Janki?

Centrum Janki to jeden z największych parków handlowych w Polsce. Położony na południowo-zachodniej granicy Warszawy kompleks skupia bardzo dużo sklepów budowlanych, podobnie jak na Targówku. Pod adresem Plac Szwedzki 1 znajduje się sklep IKEA, natomiast w samym Centrum Janki (ul. Plac Szwedzki 3) otwarte są takie sklepy jak Jula (market budowlany), Flügger (farby,) DUKA (artykuły gospodarstwa domowego oraz elementy wyposażenia wnętrz), Home & You (artykuły dekoracyjne), JYSK (supermarket dekoracyjny), TKMaxx (oprócz ubrań dostępne są tu także elementy wyposażenia wnętrz) oraz Komfort (panele, dywany, podłogi drewniane, wykładziny). W odległości kilkuset metrów od centrum znajdują się także sklepy z meblami takie jak: Woodica (ul. Aleja Krakowska 26), Sofa&Friends (ul. Aleja Krakowska 12A) czy Design Concept Warszawa (ul. Aleja Krakowska 6A).

 

Czas to pieniądz! Także w remontach

Jak widać po wymienionych przykładach w Warszawie w Warszawie istnieją całe kompleksy sklepów budowlanych dzięki którym możemy zaoszczędzić sporo czasu zarówno na etapie wstępnego rekonesansu, jak i zakupów. W dużych centrach znajdziemy bogaty, ale też w sporym stopniu powtarzalny zestaw produktów. W tym kontekście sklepy zgromadzone przy ul. Bartyckiej mogą zaoferować nam większą różnorodność i unikalność produktów. Wiele informacji można też znaleźć bez wychodzenia z domu, czytając blogi firm i sklepów budowlanych – np. ten prowadzony przez wspomnianą firmę KIM: https://kim24.pl/pl/blog 

autor/źródło: kim24.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie