Artykuł partnerski24 lutego 2021, 05:13,

Reklama sklepu internetowego - skuteczna, czyli jaka?

Reklama sklepu internetowego - skuteczna, czyli jaka?

Robienie zakupów w sieci jest czymś zupełnie naturalnym. Łatwiej jest nam odwiedzać poszczególne sklepy i przeglądać interesujące produkty, niżeli szukać ich po sklepach stacjonarnych. Zalet zakupów w sieci jest więcej, jednak przede wszystkim zachęcający powinien być sam sklep. Profesjonalny projekt, to podstawa, ale to jednak nie wszystko. Ważna jest także skuteczna reklama sklepu internetowego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Reklama sklepu internetowego w Google i na Facebooku

Możliwości reklamowania sklepów w sieci są ogromne. Staramy się zatem wybierać te, które mogą przynieść najlepsze rezultaty. Bez wątpienia jednym z takich miejsc jest Facebook, Instagram lub Google. Zwłaszcza media społecznościowe są ostatnimi czasy najczęściej wykorzystywane do reklamowania różnych działalności gospodarczych w tym najczęściej sklepów różnych branż. Wybierając usługę jaką jest reklama sklepu internetowego na Facebooku lub w Google, możemy być pewni profesjonalnej kampanii reklamowej e-sklepu w miejscu, gdzie skupisko potencjalnych klientów jest ogromne każdego dnia i nocy. Tym bardziej, że w internecie obecni są ludzie o rożnych potrzebach zakupowych.

Reklama sklepu internetowego pozwoli ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów

Reklama sklepu internetowego jest skuteczna, jeśli robią ją specjaliści

W związku z powyższym każdy właściciel sklepu internetowego dzięki reklamie ma szansę na pozyskanie szerokiego grona nowych klientów bez względu na dzień, godzinę itp. Niemniej istotne jest profesjonalne podejście do reklamy sklepu w Google, na Facebooku lub innym portalu społecznościowym. Pollyart - Agencja marketingowa Toruń- to firma, która bardzo dobrze wie jakie kroki stawiać w tym kierunku postara się o najlepsze rezultaty swojego zleceniodawcy. Wybór, jakiego dokonujemy  jest jednym z najlepszych biorąc pod uwagę opinie internautów, a tym samym właścicieli sklepów, którzy postawili na wiedzę, doświadczenie, jakość, renomę i wiele innych atutów cechujących ową firmę.

Nawet jeśli dziś dla danego właściciela prowadzenie sprzedaży w sieci okazuje się być niepewne, to zawsze jest szansa na zmianę, która poprowadzi do sukcesu - i tym strzałem w dziesiątkę często okazuje się reklama sklepu internetowego. Z kolei jeśli dopiero ktoś zaczyna przygodę z własnym biznesem w sieci i poszukuje kompleksowych rozwiązań od zaprojektowania sklepu, aż do jego profesjonalnej reklamy na Facebooku lub w Google, to od samego początku warto myśleć o sklepie jak o kompleksowym narzędziu do sprzedaży i promocji. Tak czy siak każdy moment jest dobry na zmiany, podobnie jak od razu można zacząć współpracę z profesjonalistami w dziedzinie tworzenia i reklamowania sklepów internetowych.

Reklama sklepu internetowego to jedno. Ważne, żeby Twój sklep był także funkcjonalny i nowoczesny

Profesjonalny projektant e-sklepów powinien wyróżniać się szeroką wiedzą, ale także nieograniczoną wyobraźnią. Posiadając te umiejętności może tworzyć niesamowicie funkcjonalne, piękne wizualnie i ogólnie interesujące sklepy, bez względu na branżę. Internauci jako klienci są wymagający i nie zadowalają się byle czym. Z mało interesującego e-sklepu wychodzą tak samo szybko jak w przypadku sklepów stacjonarnych. W związku z powyższym projektant sklepów musi brać pod uwagę każdy aspekt tworzenia danego projektu, aby sklep internetowy nie zniechęcał, a wręcz interesował już od pierwszego kliknięcia.

Wybierając odpowiednią agencję marketingową możemy liczyć na pełen profesjonalizm. Każdy etap projektu jest przemyślany pod kątem funkcjonalnym i wizualnym. Nowoczesne rozwiązania, jakie stosują owi projektanci mają na celu sprostać oczekiwaniom właścicieli sklepów oraz klientów. Nieistotne z jakiego urządzenia mobilnego odwiedzimy dany sklep. Zawsze ma być on dla nas przyjemny w obsłudze, funkcjonalny, oraz miły dla oka. Najnowsze standardy, oraz trendy w projektowaniu mają ogromne znaczenie. Niemniej zawsze w połączeniu z wysoką funkcjonalnością.

Na doświadczenie składa się mnóstwo istotnych rzeczy od kwestii wizualnej po funkcjonalność działania sklepu od strony właściciela po samego klienta. Internauci często wskazują wspomnianą wyżej firmę jako wartą uwagi. Wymieniają wiele zalet, które pomogły im w słusznej decyzji wyboru wyżej wspominanej firmy do projektu i stworzenia ich sklepu internetowego. Dodatkowo chwalą fakt, iż firma ta zajmuje się także kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych (słowem - reklama sklepu internetowego to dla nich pestka). Sklep zatem jest na wyciągnięcie ręki dla milionów potencjalnych klientów, którzy podczas przebywania na Facebooku czy Instagramie lub Google mogą szybko dokonywać zakupów.

autor/źródło: pollyart.pl

Napisz komentarz

Informacje9 lutego 2021, 07:32,

Zawartość kalorii w wędlinie wieprzowej. Dane zasakakują

Zawartość kalorii w wędlinie wieprzowej. Dane zasakakują

Sprawdziliśmy kaloryczność wędliny wieprzowej. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w wędlinie wieprzowej pochodzą w 16% z białka, 1% z węglowodanów i 83% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Pork sausage)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma wędlina wieprzowa lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w wędlinie wieprzowej, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Wędlina wieprzowa - kalorie i wartości odżywcze

Wędlina wieprzowa zawiera 309 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Sprawdzamy ile kalorii mają orzechy macadamia. Byliśmy zaskoczeni

Przykładowo plaster wędliny wieprzowej (15 g) to około 46 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 2% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera plaster wędliny wieprzowej (15 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 0.5 jabłka, 0.5 szklanki coli, 2 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 7 minut, pływać przez 5 minut lub biegać przez 5 minut.

Czy wędlina wieprzowa tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w wędlinie wieprzowej jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii wędlin. Spożywanie wędliny wieprzowej wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród wędlin.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w wędlinie wieprzowej?

Wędlina wieprzowa zawiera 11.98 g białka na 100g.
Plaster wędliny wieprzowej (15 g) zawiera ok. 1.8 g białka.

Ile węglowodanów jest w wędlinie wieprzowej?

Wędlina wieprzowa zawiera 0.94 g węglowodanów na 100g.
Plaster wędliny wieprzowej (15 g) zawiera ok. 0.1 g węglowodanów.

Ile waży wędlina wieprzowa?

Plaster wędliny wieprzowej waży ok. 15g.

Ile błonnika jest w wędlinie wieprzowej?

0 g błonnika - wędlina wieprzowa nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie