Informacje28 czerwca 2015, 14:00,

Zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 na boisku w Nowej Woli

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola zaprasza na zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015, które odbędzie się w niedzielę 28 czerwca 2015 roku o godz. 14.00. Miejsce: boisko w Nowej Woli. W programie sportowej imprezy: turniej piłkarski dla tatusiów, konkurs rzutów karnych mam, konkursy sportowe, podsumowanie sezonu oraz wspólny grill.

Zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 na boisku w Nowej Woli

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=8709
Informacje23 czerwca 2015, 17:40,

Spotkanie z Małgorzatą Kawką autorką książki Mieszkańcy wspominają

Spotkanie z Małgorzatą Kawką, autorką książki Mieszkańcy wspominają, oraz mieszkańcami, których wspomnienia zostały spisane było okazją do wymiany myśli i refleksji na temat historii Piaseczna. W miłej atmosferze, w sobotnie przedpołudnie 13 czerwca przed księgarnią Bzyk, odbyło się plenerowe spotkanie autorskie. W ciągu dwóch godzin przewinęło się kilkadziesiąt osób, które przyszły posłuchać wspomnień, wymienić się ciekawymi i poważnymi historiami jak i dykteryjkami na temat dawnego Piaseczna.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W spotkaniu uczestniczyła większość osób, których wspomnienia zostały zawarte w książce wydanej w ramach akcji „Łapmy stare Piaseczno”. Można było nabyć książkę jak i zdobyć wpisy z dedykacjami. Była to też okazja do zawarcia nowych znajomości, które być może w przyszłości zaowocują powstaniem kolejnego tomu wspomnień.

Spotkanie z Małgorzatą Kawką autorką książki Mieszkańcy wspominają

Wydawnictwo Biura Promocji i Informacji Gminy ukazało się w marcu 2015 roku i spotkało z takim zainteresowaniem mieszkańców, że rozeszło się praktycznie w ciągu kilku dni. Dlatego zdecydowano się na dodruk książki, którą teraz nabyć można w cenie 14,9 zł w księgarni Bzyk, przy ul. Warszawskiej 5

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11009