Informacje6 września 2013, 00:00,

Zakończenie Sezonu Letniego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na zakończenie koncertów letnich w Amfiteatrzem podczas którego odbędzie się koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Janusz Powolnego z udziałem zespołu wokalnego Affabre. Koncert odbędzie się 8 września 2013 roku o godz. 17:00. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. W programie przeboje muzyki musicalowej, filmowej oraz popularnej. Zapraszamy do Konstancina.

ZAKOńCZENIE SEZONU LETNIEGO KONSTANCIN-JEZIORNA

Śpiewający męski sekstet AFFABRE CONCINUI (afabre konczinui) poznańscy muzycy to mistrzowie w śpiewaniu a'capella. Zespół ma w repertuarze ponad 300 utworów od klasyki, po muzykę współczesną, kończąc na wielkich światowych przebojach lat 50, 60, i 70 i właśnie takie hity zabrzmią w Amfiteatrze z towarzyszeniem orkiestry. Nazwa AFFABRE CONCINUI oznacza po łacinie idealne współbrzmienie i znakomicie pasuje do poznańskich artystów, którzy w tym roku obchodzą jubileusz 30 - lecia istnienia. Więcej informacji o zespole Affabre www.affabreconcinui.com.pl Konferansjerkę poprowadzi Małgorzata Jarecka. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje5 września 2013, 00:00,

CYRK ZALEWSKI WYST¡PI W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 września 2013 roku o godz. 14:00 i 17:00, odbędą się pokazy cyrkowe w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Zalewski. Miejsce postoju cyrku i występów: Targowisko przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie. Bilety będą dostępne w dniu przedstawienia w kasie cyrku. Bilety w sektorach (nienumerowane): 70 zł osoba dorosła + max. 2-ka dzieci do lat 10-ciu gratis, 120 zł bilet rodzinny tj.: 2 osoby dorosłe + max. 2-ka dzieci do lat 10-ciu gratis, 20 zł młodzież do 17 lat. Loże (miejsca numerowane blisko areny: 80 zł osoba dorosła (możliwość zabrania dziecka do loży na kolana - gratis), 30 zł dzieci i młodzież do 17 lat.

Cyrk Zalewski w Piasecznie

Cyrk Zalewski (www.cyrk-zalewski.com.pl) Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Serdecznie zapraszamy na występ cyrku w Piasecznie!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie