Informacje5 września 2013, 00:00,

CYRK ZALEWSKI WYST¡PI W PIASECZNIE

8 września 2013 roku o godz. 14:00 i 17:00, odbędą się pokazy cyrkowe w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Zalewski. Miejsce postoju cyrku i występów: Targowisko przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie. Bilety będą dostępne w dniu przedstawienia w kasie cyrku. Bilety w sektorach (nienumerowane): 70 zł osoba dorosła + max. 2-ka dzieci do lat 10-ciu gratis, 120 zł bilet rodzinny tj.: 2 osoby dorosłe + max. 2-ka dzieci do lat 10-ciu gratis, 20 zł młodzież do 17 lat. Loże (miejsca numerowane blisko areny: 80 zł osoba dorosła (możliwość zabrania dziecka do loży na kolana - gratis), 30 zł dzieci i młodzież do 17 lat.

Cyrk Zalewski w Piasecznie

Cyrk Zalewski (www.cyrk-zalewski.com.pl) Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Serdecznie zapraszamy na występ cyrku w Piasecznie!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 września 2013, 00:00,

PIKNIK POżEGNANIE WAKACJI NOWA WOLA

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Nowej Woli i Ochotnicza Straż Pożarna Nowa Wola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na sołecki piknik rodzinny pt. POżEGNANIE WAKACJI, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 września 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: plac OSP w Nowej Woli. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: malowanie buziek, warsztaty plastyczne, zabawę taneczną, lody, popcorn, watę oraz inne atrakcje. Zapraszamy na Piknik Rodzinny Pożegnanie Wakacji w Nowej Woli.

POżEGNANIE WAKACJI W NOWEJ WOLI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola