Informacje25 września 2013, 00:00,

Zajęcia taneczno - teatralne dla dzieci w Amatorskim Teatrze Muzycznym Góra Kalwaria

Amatorski Teatr Muzyczny w Górze Kalwarii, działający przy grupie PaT Góra Kalwaria, zaprasza na zajęcia taneczno - teatralne dla dzieci. W takcie będziemy poznawać podstawy tańca: jazzowego czy nowoczesnego. Zajęcia poprowadzi uczestniczka wielu międzynarodowych warsztatów tańca jazzowego, która ukończyła kurs instruktorski w Egurolla Dance Studio oraz Polskiej Akademii Sportu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Pałacu Biskupim przy ul. Ks. Sajny w Górze Kalwarii, w najbliższą środę 25 września 2013 roku o godz. 18.30. Planujemy utworzenie dwóch grup. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Amatorski Teatr Muzyczny w Górze Kalwarii

Informacje25 września 2013, 00:00,

Konferencja dla przedsiębiorców w £azach

5000 to tyle według najnowszych analiz magazynu Forbes firm zarejestrowało swoją działalność w Lesznowoli. Lesznowolscy przedsiębiorcy mogą liczyć nie tylko na szereg udogodnień i przyjazny inwestycjom klimat, ale również wsparcie merytoryczne. Tym razem będą mieli okazję do dyskusji na temat zagadnień prawnych podczas konferencji pod prowokacyjnym tytułem: Przedsiębiorca - Przestępcą???

Konferencja dla przedsiębiorców w £azach

To już drugie spotkanie z cyklu dedykowanego przedsiębiorcom, na które zapraszają Wójt Gminy Lesznowola oraz Prezes Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola. W konferencji wezmą udział: sędzia Radosław Lenarczyk - Wiceprezes Sądu Rejonowego w Piasecznie oraz mecenas Michał Krysztofowicz - adwokat z Kancelarii Adwokaci-Karniści.pl Termin i miejsce spotkania: 26 września 2013 roku, godz. 15.30, Hotel Książę Poniatowski w £azach, ul. Wąska 12B. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
autor/źródło: Urząd Gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola