Informacje27 stycznia 2016, 10:00,

Zaczytaj się w Piasecznie - akcja promocji czytania

Zapraszamy 27 stycznia 2016 roku na kolejne spotkanie z cyklu "Zaczytaj się w Piasecznie" do Biblioteki Publicznej. Akcja, której gościem honorowym będzie znany aktor Grzegorz Emanuel, rozpocznie się o godzinie 10.00. Pan Emanuel na spotkaniu w Bibliotece będzie czytał krótkie opowiadania z książek: Kasdepke G. - "Drużyna Pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach", Zychla K. - "Guziczek: historie nie byle jakie" oraz z opracowania "Artyści dzieciom: najpiękniejsze bajki polskich gwiazd".

ZACZYTAJ SIĘ W PIASECZNIE - AKCJA PROMOCJI CZYTANIA

„Zaczytaj się w Piasecznie” to cykliczne spotkania najmłodszych, ze znanymi i cenionymi postaciami związanymi z naszą gminą. Jej celem jest promowanie nawyku czytania wśród dzieci. W poprzednim spotkaniu udział wziął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

Informacje28 stycznia 2016, 10:00,

Gala II Festiwalu Spektakli Zimowych

28 stycznia 2016 roku o godz. 10.00 zapraszamy na Galę II FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH. Miejsce: Centrum Kultury przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. W tym roku, występy dzieci połączone zostały z galą finałową (wszystko odbędzie się w jednym dniu). Występujące grupy są jednocześnie laureatami festiwalu. Po występach zostaną wręczone dzieciom nagrody. Serdecznie zapraszamy na Galę Festiwalu Spektakli Zimowych.

GALA II FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH