Informacje28 stycznia 2016, 10:00,

Gala II Festiwalu Spektakli Zimowych

28 stycznia 2016 roku o godz. 10.00 zapraszamy na Galę II FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH. Miejsce: Centrum Kultury przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. W tym roku, występy dzieci połączone zostały z galą finałową (wszystko odbędzie się w jednym dniu). Występujące grupy są jednocześnie laureatami festiwalu. Po występach zostaną wręczone dzieciom nagrody. Serdecznie zapraszamy na Galę Festiwalu Spektakli Zimowych.

GALA II FESTIWALU SPEKTAKLI ZIMOWYCH

Informacje24 lutego 2016, 16:00,

Konferencja Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza osoby zainteresowane tematyką polityki mieszkaniowej w Piasecznie na konferencję pt. Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno. Termin: 24 luty 2016 r., środa, godz. 16.15. Ilość miejsc ograniczona (80 miejsc). O udziale w konferencji decyduje kolejność wejścia. Miejsce konferencji: sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5, Piaseczno. Udział w konferencji jest bezpłatny.

KONFERENCJA WYZWANIE CZY KONIECZNOŚĆ? POLITYKA MIESZKANIOWA GMINY PIASECZNO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program konferencji:
1. Otwarcie i powitanie uczestników konferencji - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.
2. Obowiązki gminy i stan mienia mieszkaniowego zasobu Gminy Piaseczno - Naczelnik Wydziału Polityki Mieszkaniowej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno Ewa Witkowska.
3. Podsumowanie realizacji Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Piaseczno na lata 2011-2016 - Przewodniczący Społecznej Komisji Mieszkaniowej, Radny Rady Miejskiej w Piasecznie Łukasz Kamiński,
4. Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno jako element rewitalizacji miasta - Pełnomocnik Burmistrza ds. rozwoju Daniel Putkiewicz.
5. Założenia i wyzwania na kolejne lata - II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska - Michalak.
6. Dyskusja.
7. Podsumowanie i zakończenie konferencji.
Ilość miejsc jest ograniczona (80 miejsc). O udziale w konferencji decyduje kolejność wejścia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno