Informacje27 stycznia 2016, 09:00,

Spotkanie z Agnieszką Tyszką w filii Biblioteki Głosków i Złotokłos

27 stycznia 2016 roku filie Biblioteki Głosków i Złotokłos zapraszają mieszkańców na spotkanie z Agnieszką Tyszką, popularną autorką książek dla dzieci i młodzieży.

SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ TYSZKĄ W FILII BIBLIOTEKI GŁOSKÓW I ZŁOTOKŁOS

Agnieszka Tyszka urodziła się w Toruniu. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka współpracowała z pismami dla rodziców, publikowała także w czasopismach dziecięcych. Jej bajki ukazywały się w telewizyjnej "Jedyneczce". W 2005 roku otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za książkę pt."Róże w garażu". Autorka jest mamą Asi, Julii i Meli. Szczegóły na stronie: www.agnieszkatyszka.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje24 lutego 2016, 16:00,

Konferencja Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza osoby zainteresowane tematyką polityki mieszkaniowej w Piasecznie na konferencję pt. Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno. Termin: 24 luty 2016 r., środa, godz. 16.15. Ilość miejsc ograniczona (80 miejsc). O udziale w konferencji decyduje kolejność wejścia. Miejsce konferencji: sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5, Piaseczno. Udział w konferencji jest bezpłatny.

KONFERENCJA WYZWANIE CZY KONIECZNOŚĆ? POLITYKA MIESZKANIOWA GMINY PIASECZNO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program konferencji:
1. Otwarcie i powitanie uczestników konferencji - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.
2. Obowiązki gminy i stan mienia mieszkaniowego zasobu Gminy Piaseczno - Naczelnik Wydziału Polityki Mieszkaniowej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno Ewa Witkowska.
3. Podsumowanie realizacji Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Piaseczno na lata 2011-2016 - Przewodniczący Społecznej Komisji Mieszkaniowej, Radny Rady Miejskiej w Piasecznie Łukasz Kamiński,
4. Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno jako element rewitalizacji miasta - Pełnomocnik Burmistrza ds. rozwoju Daniel Putkiewicz.
5. Założenia i wyzwania na kolejne lata - II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska - Michalak.
6. Dyskusja.
7. Podsumowanie i zakończenie konferencji.
Ilość miejsc jest ograniczona (80 miejsc). O udziale w konferencji decyduje kolejność wejścia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Wyzwanie czy konieczność? Polityka mieszkaniowa Gminy Piaseczno