Informacje12 sierpnia 2007, 00:00,

You Can Dance Po Prostu Tańcz mieszkanka żabieńca Katarzyna Wis jedzie do Paryża na taneczne warsztaty


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Mieszkanka żabieńca Katarzyna Wis zakwalifikowała się do grona 50 osób wybranych spośród kilku tysięcy chętnych na udział w nowym programie tanecznym w telewizji TVN: You Can Dance Po Prostu Tańcz. Informacja o szczęśliwej i utalentowanej Kasi ukazała się w najnowszej gazecie Kurier Południowy (nr 30, 10-16 sierpnia 2007).

Najlepszą pięćdziesiątkę tancerzy wyłoniono spośród kilku tysięcy osób, podczas pięciu castingów zorganizowanych w Bytomiu, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. 5 sierpnia 2007 roku, odbył się casting do programu You can Dance w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. W warszawskim castingu do programu postanowiła wziąć udział Katarzyna Wis z żabieńca.

You Can Dance Po Prostu Tańcz

Casting do programu You Can Dance Po Prostu Tańcz składał się z trzech etapów: I etap: rejestracja, II etap: prezentacja grupowa (improwizacja), gdzie wraz z innymi uczestnikami tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora castingu, oraz III etap: prezentacja indywidualnej choreografii do własnego podkładu muzycznego, tj.: prezentacja przed jurorami własnego układu choreograficznego (czas trwania: max. 1 minuta). Katarzyna Wis przeszła dzielnie wszystkie trzy etapy castingu w warszawskim Teatrze Roma i dzięki temu 18 sierpnia 2007 roku pojedzie do Paryża we Francji.

Utalentowana mieszkanka żabieńca Katarzyna Wis w Paryżu spędzi tydzień. Czeka ją tam ciężka praca, trudne układy choreograficzne, wyczerpujące zajęcia, chwile radości i zwątpienia oraz niesamowite emocje. Spośród pięćdziesięciu osób w Paryżu, zostanie wybranych szesnaście osób do udziału w programie You Can Dance Po Prostu Tańcz, który będziemy oglądali jesienią tego roku, na antenie TVN. W programie You Can Dance, uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności oraz charyzmę sceniczną na żywo przed kamerami. Oceniani przez widzów TVN oraz profesjonalne jury będą tańczyć między innymi w rytmie salsy, jazzu, muzyki klasycznej, disco, pop oraz hip-hopu. Zwycięzca You Can Dance Po Prostu Tańcz, który zostanie wybrany przez jury i widzów TVN wygra stypendium taneczne na Broadway'u.

Gratulujemy Katarzynie Wis zakwalifikowania się do pięćdziesiątki najlepszych tancerzy w Polsce, którzy mają szanse zaistnieć w telewizji TVN, a następnie na Broadway'u. Katarzyna Wis była wielokrotną Mistrzynią Polski i Świata w kategorii Disco Dance i Disco Dance Freestyle. Obecnie jest instruktorką w KS Grawitacja Piaseczno. Jak sami widzicie Katarzyna jest bardzo uzdolniona i jeżeli uda się jej po tanecznych warsztatach w Paryżu, dostać do szesnastki, to będziemy śledzili jej dalsze występy w programie You Can Dance, na antenie TVN. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Katarzyny Wis.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński żabieniec
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje13 sierpnia 2007, 00:00,

Konkurs Fotograficzny Przemijanie w GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli organizuje konkurs fotograficzny pod nazwą: Przemijanie. Konkurs fotograficzny ma na celu rozbudzenie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. Uczestnicy konkursu powinni uchwycić na zdjęciach piękno jesiennej przyrody, zadumę cmentarzy, tajemnicę opuszczonych domów i obiektów przemysłowych, smutek miejsc zapomnianych.

Uczestnicy Konkursu Fotograficznego Przemijanie, powinni przesłać jedno kolorowe zdjęcie, powiększone do formatu A4 i odpowiednio zabezpieczone (w koszulkach foliowych). Prace nie mogą być poddawane obróbce komputerowej (kadrowanie, kolorowanie, efekty itp.). Na odwrocie zdjęcia należy umieścić metryczkę (przyklejona kartka) zawierającą: imię i nazwisko wykonawcy, wiek, klasę, szkołę, adres i telefon oraz tytuł pracy. Organizator konkursu nie zwraca nadesłanych prac.

Konkurs fotograficzny w Piasecznie: Gdzieś Obok Nas

W konkursie fotograficznym Przemijanie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów leżących w obrębie powiatu piaseczyńskiego, w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria (klasy IV - VI szkoła podstawowa), II kategoria (klasy I - III gimnazjum). Jury konkursu, przy ocenie prac uwzględni: uchwycenie chwili, nastroju, klimatu, światła i koloru; ciekawy kadr; oryginalną i trafną interpretację tematu; twórcze poszukiwania pleneru zdjęciowego. Przyjmowane będą tylko prace spełniające wymogi opisane we wstępie.

Prace na konkurs fotograficzny, należy dostarczyć do dnia 15 października 2007 roku, na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, ul. Gminnej Rady Narodowej 60, 05-506 Lesznowola, pok. nr 3. Wyniki konkursu fotograficznego, zostaną ogłoszone podczas wernisażu, połączonego z koncertem poezji śpiewanej, dnia 26 października 2007 roku, o godzinie 18:00, świetlica w £azach (ul. Przyszłości 8). Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu fotograficznego Przemijanie to: Aleksandra Gąsowska, adres email: ola.gasowska@gok-lesznowola.pl, telefon: (022) 757 92 09

Nagrody w Konkursie Fotograficznym Przemijanie: I miejsce klasy IV - VI szkoła podstawowa (aparat cyfrowy), I miejsce klasy I - III gimnazjum (aparat cyfrowy), II i III miejsce w obydwu kategoriach wiekowych (albumy, upominki). Zdjęcia laureatów konkursu, zostaną opublikowane w prasie lokalnej.

Informacja o konkursie fotograficznym organizowanym w Lesznowoli, pochodzi ze strony Marcina Kania Radnego Lesznowoli www.marcinkania.pl, plakat: konkurs.pdf
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie