Informacje18 listopada 2017, 15:00,

XVI Spotkanie Chóralne w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 listopada 2017 roku w kościele w Zalesiu Dolnym odbędzie się już po raz XVI Spotkanie Chóralne, podczas którego wspominając św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej – chóry wspólnie będą śpiewać i wymieniać się doświadczeniami. Na Spotkanie Chóralne zapraszają Proboszcz Parafii N.M.P. Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym oraz Chór Liturgiczny.

XVI SPOTKANIE CHÓRALNE W ZALESIU DOLNYM

XVI Spotkanie Chóralne w Zalesiu Dolnym program:
godz. 16.00 – prezentacja chórów
godz. 18.30 – uroczysta Msza św. z udziałem łączonych chórów

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 listopada 2017, 09:00,

Wystawa psów rasowych w Pruszkowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Piasecznie powstał niedawno nowy Oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Jest to organizacja zrzeszająca hodowców i pasjonatów psów rasowych. Piaseczyński oddział rozpoczął swoją działalność od organizacji I Krajowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się w dniu 19.11.2017 r. w hali toru kolarskiego Arena w Pruszkowie przy ul. Andrzeja 1

WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W PRUSZKOWIE

Ta wystawa to świetna okazja, aby miłośnicy psów rasowych, a także wszyscy, który marzą o psie, ale nie podjęli jeszcze decyzji mogli obejrzeć psy ponad 190 ras, porozmawiać z właścicielami i hodowcami oraz przekonać się jaki zwierzak będzie dla nich najlepszy – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru, usposobienia i naturalnych predyspozycji.

Ponad 1500 zgłoszonych na wystawę psów daje możliwość poznania ras, których na co dzień nie widujemy tak często na naszych ulicach, a także obejrzenia ich wybitnych przedstawicieli.

Obserwacja przygotowań do oceny w ringach – szczególnie ras długowłosych, może też zaciekawić i pokazać zaangażowanie z jakim wystawcy poświęcają się przygotowaniu pupili do konkursu piękności.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Piaseczna zdecydują się spędzić najbliższą niedzielę na wystawie. Wszystkich zainteresowanych psami rasowymi Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Pod Bateriami 23a w godzinach otwarcia – w określonych dniach można tam spotkać hodowców i sędziów kynologicznych różnych ras, a także otrzymać fachowe informacje.

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie