Informacje19 listopada 2017, 09:00,

Wystawa psów rasowych w Pruszkowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Piasecznie powstał niedawno nowy Oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Jest to organizacja zrzeszająca hodowców i pasjonatów psów rasowych. Piaseczyński oddział rozpoczął swoją działalność od organizacji I Krajowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się w dniu 19.11.2017 r. w hali toru kolarskiego Arena w Pruszkowie przy ul. Andrzeja 1

WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W PRUSZKOWIE

Ta wystawa to świetna okazja, aby miłośnicy psów rasowych, a także wszyscy, który marzą o psie, ale nie podjęli jeszcze decyzji mogli obejrzeć psy ponad 190 ras, porozmawiać z właścicielami i hodowcami oraz przekonać się jaki zwierzak będzie dla nich najlepszy – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru, usposobienia i naturalnych predyspozycji.

Ponad 1500 zgłoszonych na wystawę psów daje możliwość poznania ras, których na co dzień nie widujemy tak często na naszych ulicach, a także obejrzenia ich wybitnych przedstawicieli.

Obserwacja przygotowań do oceny w ringach – szczególnie ras długowłosych, może też zaciekawić i pokazać zaangażowanie z jakim wystawcy poświęcają się przygotowaniu pupili do konkursu piękności.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Piaseczna zdecydują się spędzić najbliższą niedzielę na wystawie. Wszystkich zainteresowanych psami rasowymi Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Pod Bateriami 23a w godzinach otwarcia – w określonych dniach można tam spotkać hodowców i sędziów kynologicznych różnych ras, a także otrzymać fachowe informacje.

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2017, 10:00,

Jak Piaseczno wolność Odzyskało - spacer historyczny po Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 listopada 2017 roku w godzinach 11:00 - 12:30 odbędzie się spacer historyczny po Piasecznie nt.: Jak Piaseczno wolność Odzyskało? Start: Piaseczyński Rynek. Stanisław Hofman - badacz dziejów Piaseczna, historyk pasjonat, oprowadzi nas po ważnych historycznie miejscach: Besserówka, Regnerówka te nazwy mówia nam niewiele, ale kiedyś były ważnymi miejscami. Pan Stanisław opowie nam o nich i pokaże zarówno te, jak i inne punkty, a także zdjęcia. Koniec spaceru w Odjeździe, gdzie będzie można jeszcze porozmawiać. Zapraszamy mieszkańców ciekawych dziejów https://www.facebook.com/events/317607585383220/

JAK PIASECZNO WOLNOŚĆ ODZYSKAŁO - SPACER HISTORYCZNY PO PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie