Informacje15 października 2017, 14:00,

Wywrócona bajka o kapturku - Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 października 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na kolejne przedstawienie teatralne realizowane w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym pn.: Wywrócona bajka o kapturku, wykonaniu teatru Kultureska. Cena biletu 6 zł. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro) lub przed przedstawieniem.

WYWRÓCONA BAJKA O KAPTURKU - JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

"Wywrócona bajka o Kapturku" to spektakl dla najmłodszych, oparty na baśni, którą zna każde dziecko. Nie powiela jednak akcji znanej baśni, lecz ją dosłownie wywraca „do góry nogami”. Odwołuje się do znanych symboli z baśni braci Grimm, takich jak czerwony kapturek, groźny wilk czy wędrówka przez las do babci. Oparty jest na przezabawnym autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi i efektami specjalnymi. Przez całe 60 minut bawi widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Ponadto treści ekologiczne podane tu są w bardzo przystępny i ciekawy sposób - gwarantujemy efektywną edukację ekologiczną. Więcej informacji na stronie teatru: http://kultureska.pl

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 października 2017, 15:00,

Otwarcie ul. Kościuszki w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 października 2017 r. (piątek) około godziny 15.00 nastąpi otwarcie ul. Kościuszki dla ruchu kołowego. O zmianach w komunikacji publicznej poinformujemy osobnym komunikatem. Jednocześnie informujemy, że tego samego dnia w godzinach 7.00 - 17.00 nastąpi ograniczona przepustowość ruchu w ul. Sierakowskiego, spowodowana regulacją urządzeń sanitarnych.

OTWARCIE UL. KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie