Informacje20 lutego 2013, 00:00,

Wystawa rękodzieła artystycznego MOJE GOBELINY autorstwa Bożenny Korlak w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego pt. MOJE GOBELINY, autorstwa Bożenny Korlak, który odbędzie się w piątek 22 lutego 2013 roku o godz. 18.00 w Galerii Pasaż przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Wieczór uświetni koncert wernisażowy w wykonaniu Iwony Manista - Kutryś, akompaniament - Piotr Boczka. Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc od daty wernisażu. Bożenna Korlak

WYSTAWA RęKODZIE£A ARTYSTYCZNEGO - GOBELINY BOżENNY KORLAK W MYSIADLE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje20 lutego 2013, 00:00,

GMINA PIASECZNO LIDEREM WZROSTU

Gmina Piaseczno zajęła III miejsce w konkursie Lider Wzrostu Gmin Metropolii Warszawskiej. Nagrodę odebrał burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis 14 lutego podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej MIASTO - WIZJA - WARSZAWA w Hotelu Westin. Została ona przyznana najprężniej rozwijającym się dzielnicom i gminom w oparciu o ranking gmin o największym potencjale inwestycyjnym, wynikającym z raportu Metropolia jutra.

GMINA PIASECZNO ZAJę£A III MIEJSCE W KONKURSIE LIDER WZROSTU GMIN METROPOLII WARSZAWSKIEJ

Raport ten przygotowany został przez firmę ProDevelopment, na podstawie wieloczynnikowej analizy danych statystycznych GUS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Budownictwa. Organizatorem konkursu było wydawnictwo Eurobuild.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno