Informacje20 lutego 2013, 00:00,

GMINA PIASECZNO LIDEREM WZROSTU

Gmina Piaseczno zajęła III miejsce w konkursie Lider Wzrostu Gmin Metropolii Warszawskiej. Nagrodę odebrał burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis 14 lutego podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej MIASTO - WIZJA - WARSZAWA w Hotelu Westin. Została ona przyznana najprężniej rozwijającym się dzielnicom i gminom w oparciu o ranking gmin o największym potencjale inwestycyjnym, wynikającym z raportu Metropolia jutra.

GMINA PIASECZNO ZAJę£A III MIEJSCE W KONKURSIE LIDER WZROSTU GMIN METROPOLII WARSZAWSKIEJ

Raport ten przygotowany został przez firmę ProDevelopment, na podstawie wieloczynnikowej analizy danych statystycznych GUS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Budownictwa. Organizatorem konkursu było wydawnictwo Eurobuild.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje21 lutego 2013, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Piaseczna kadetów i dzieci w kickboxingu w hali sportowej GOSiR Piaseczno

W najbliższą sobotę 23 lutego 2013 roku w hali sportowej GOSiR Piaseczno (ul. Wł. Gen. Sikorskiego 20) odbędzie się II edycja Otwartych Mistrzostw Piaseczna kadetów i dzieci w Kickboxingu. Organizatorami imprezy są KS X Fight Piaseczno oraz GOSiR Piaseczno. Imprez skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku szkolnym. Dla uczestników organizator przewidział nagrody w postaci medali i dyplomów za pierwsze trzy miejsca, statuetki dla najlepszych drużyn oraz wyróżnienia w kategorii najlepsza i najlepszy zawodnik oraz najmłodszy zawodnik. Impreza ta to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, serdecznie zapraszamy całe rodziny.

OTWARTE MISTRZOSTWA PIASECZNA KADETÓW I DZIECI W KICKBOXINGU

II Otwarte Mistrzostwa Piaseczna kadetów i dzieci w kickboxingu program zawodów:

8.30-9.30 - waga i weryfikacja zawodników
9.30-10.00 - losowanie i konferencja techniczna 10.00 – rozpoczęcie walk

Wymagania w stosunku do zawodników startujących w formule semi i light-contact:
- sprzęt ochronny według regulaminu PZKB
- książeczka sportowo-lekarska z aktualnymi badaniami

OTWARTE MISTRZOSTWA PIASECZNA W KICKBOXINGU KADETÓW M£ODSZYCH I DZIECI

Wymagania w stosunku do uczestników zabawy na pałki piankowe:
- sprzęt ochronny (kask z osłoną twarzy, ochraniacz krocza)
- zgoda rodziców lub opiekunów prawnych

Zawody w formule semi i light-contact będą odbywać się według regulaminu PZKB. Przewidujemy również walki drużynowe w formule pointfighting i zabawie na pałki. Czas walk: 2 x 1,5 min.

Kategorie wiekowe, wagowe i wzrostowe zawodników:
- light-contact i pointfighting kadeci II (13,14,15 lat) od dnia 13 urodzin do dnia 16 urodzin:
chłopcy: - 42 kg, -47 kg,- 52 kg,- 57 kg,- 63 kg,- 69 kg,+69 kg
dziewczęta: - 42 kg,- 46 kg,- 50 kg,- 55 kg,- 60 kg,- 65 kg,+ 65 kg
- pointfighting kadeci I (10,11,12 lat) od dnia 10 urodzin do dnia 13 urodzin: chłopcy i dziewczęta- 28 kg, -32 kg, -37 kg, 42 kg, -47 kg, +47 kg
- zabawa na pałki piankowe w 2 grupach wiekowych

OTWARTE MISTRZOSTWA PIASECZNA W KICKBOXINGU KADETÓW M£ODSZYCH I DZIECI

Dzieci 6-9 lat: -125cm, -135cm, +135cm,
Kadet I 10-12lat -135cm, -145cm, +145cm

Rywalizacja drużynowa: drużyny 3 osobowe (pointfighting –kadet I i II pałki piank. -dzieci).
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno