Informacje15 listopada 2014, 14:00,

Wystawa prac Krzysztofa Kargola w Galerii Impresja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 listopada 2014 roku o godz. 14.00 zapraszamy do Galerii Impresja (ul. Kruczkowskiego 8a) na otwarcie wystawy malarstwa i ceramiki Krzysztofa Kargola. Podczas wystawy zobaczyć będzie można szeroki przekrój jego twórczości od malarstwa figuralnego, które nazywa Łobuzami z Esterii do prac wykonanych różnymi technikami malarskimi, gdzie temat, kolor i światło oraz faktura nakładanej farby są próbą refleksji nad otaczającym nas światem, jego trwaniem i piękną zmiennością. Będą również prace wykonane w drewnie, glinie i na tkaninie. Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa i ceramiki Krzysztofa Kargola.

Wystawa prac Krzysztofa Kargola w Galerii Impresja

Krzysztof Kargol, ur. w 1974 r w Zabrzu, z wykształcenia ekonomista, który po kilkunastu latach pracy na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach postanowił zmienić swoje życie by zająć się twórczością. W jego filozofii życiowej ważne jest to by życie było rodzajem świadomej podróży odbywanej w zgodzie z tym co podpowiada serce. Samouk, poszukujący i bardzo mocno zaznaczający własną formę wyrazu, gdzie ważnym walorem jest przypadek. Od kilku lat zajmuje się malarstwem olejnym, w którym stara się przekazać własne emocje poprzez kolor. Tworzy malarstwo refleksyjne, kolorowe, spokojne i pogodne, które zostawia odbiorcy dużą przestrzeń na własną interpretację. Bardzo ważnym tematem w jego twórczości jest natura, jej cykle i trwanie oraz istota człowieka jako jej integralnej części.

Przeczytaj też: Zmiany w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Część wydziałów trafi do innego budynku

Wystawa prac Krzysztofa Kargola w Galerii Impresja

Oprócz malarstwa zajmuje się tworzeniem i rekonstruowaniem wzorów, które poprzez różne nośniki takie jak stemple drewniane, matryce bądź rzeźbę w kości układa w większe formy utrwalając je w glinie, drewnie, wyprawionej skórze bądź tkaninach. Miłośnik średniowiecza, rekonstrukcji historycznej, podróży, kultury ludowej i rzemiosła, gra na kilku instrumentach i kolekcjonuje muzykę. Twórczość jest jego wyrazem zaspakajania ciekawości życia.

Wystawa prac Krzysztofa Kargola w Galerii Impresja

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 listopada 2014, 15:46,

Centrum Medyczne CMP - ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert na przedmiot EKG w ramach przetargu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo, Centrum Medyczne CMP zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert przetargowych w celu wyłonienia dostawcy przedmiotu EKG. Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przetargową (link: http://www.cmp.med.pl/pl/na-skroty/2329-przetargi)

Zespół Centrum Medycznego CMP

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie