Informacje14 maja 2013, 00:00,

Wystawa obrazów Fredericka Rossakovsky-Lloyd

Rancho pod Bocianem zaprasza na wystawę obrazów Fredericka Rossakovsky - Lloyd. Wernisaż wystawy odbędzie się 16 maja 2013 roku od godz. 16:00. Podczas wystawy będzie możliwość kupienia prac artysty. Miejsce: Rancho pod Bocianem, ul. Nadarzyńska 15, Przypki k. Tarczyna (mapa). Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę Fredericka Rossakovsky-Lloyd.

WYSTAWA OBRAZÓW FREDERICKA ROSSAKOVSKY-LLOYD

Frederick Rossakovsky - Lloyd jest wybitnym artystą malarzem. Stworzył własny, niepowtarzalny styl, a postaci z jego obrazów, otrzymały od krytyków unikalną nazwę. Chodzi o Fredericka Rossakovsky-Lloyd i jego "The Noughties" - mimo iż głośno o nich dopiero od kilku lat, wiszą w galeriach i prywatnych kolekcjach na całym świecie. Rossakovsky-Lloyd na 41 indywidualnych światowych wystawach, jak do tej pory pokazał kilka cykli "The Noughties". Główne kolekcje obrazów to: "The Noughties - beginnings" - Londyn, Wrocław, Warszawa, Paryż; "The Noughties" - Londyn, Gdańsk; "The Noughties - abstraction" - Londyn, Gdańsk, Tokyo; "The Noughties - let’s dance little stranger" - Londyn, Gdańsk, Tel Aviv, Paryż; "The Noughties - they look at you". Wystawy indywidualne na terenie Wielkiej Brytanii; "The Noughties - goddess style". Londyn, Warszawa Birmingham.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje14 maja 2013, 00:00,

Koncert PIZZA DRIVER w restauracji Aromat

Restauracja Aromat w Gołkowie zaprasza mieszkańców, na koncert zespołu PIZZA DRIVER, który zagra covery znanych zespołów z lat 80-tych. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 18 maja 2013 roku, start o godzinie 20.00, w restauracji Aromat przy ul. Gołkowskiej 4B w Gołkowie (vis a vis sklepu Top Market; trasa Piaseczno - Tarczyn). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na sobotni koncert zespołu Pizza Driver w Gołkowie.

Koncert ZESPO£U PIZZA DRIVER W GO£KOWIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno