Informacje29 listopada 2018, 18:00,

Wystawa Michała Dębskiego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 listopada 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na wernisaż oraz wystawę Michała Dębskiego. Wernisaż odbędzie się w Galerii Fryderyk, która znajduje się w budynku Przystanku Kultura, przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Będzie to wystawa podsumowująca przyznanie stypendium twórczego dla pana Michała Dębskiego na 2018 rok. Wystawę prac będzie można oglądać do 7 stycznia 2019 roku.

WYSTAWA MICHAŁA DĘBSKIEGO W PIASECZNIE

Michał Dębski (ur. 1961) od dzieciństwa związany jest z miastem Piaseczno. Ma żonę Grażynę oraz siedemnastoletnią córkę Natalię. Wiele lat zajmuje się sztuką amatorsko: rysunek, malarstwo tradycyjne (tempera), grafika, rzeźba. Zajmował się animacją tradycyjną, uczył się jej u Rafała Szczęsnego. Rysował komiksy humorystyczne. Od wielu lat pasjonuje się fotografowaniem przyrody. Laureat Stypendium Twórczego Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za rok 2018.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 listopada 2018, 19:00,

Koncert andrzejkowy w stylu retro Kasi Maciejczyk w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 listopada o godz. 20:00 zapraszamy na koncert andrzejkowy w stylu retro, w wykonaniu Kasi Maciejczyk z zespołem. Piosenki lat 20. i 30. XX wieku zaprezentuje Kasia Maciejczyk z zespołem w składzie: Paweł Maciejczyk – pianino, Piotr Maciejczyk- saksofon, akordeon, Krzysztof Rukat- gitara, Michał Wojnarski – perkusja, Marcin Węgrzyński – bas. Bilet wstępu – 10 zł.

KONCERT ANDRZEJKOWY W STYLU RETRO KASI MACIEJCZYK W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie