Informacje30 listopada 2018, 19:00,

Koncert andrzejkowy w stylu retro Kasi Maciejczyk w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 listopada o godz. 20:00 zapraszamy na koncert andrzejkowy w stylu retro, w wykonaniu Kasi Maciejczyk z zespołem. Piosenki lat 20. i 30. XX wieku zaprezentuje Kasia Maciejczyk z zespołem w składzie: Paweł Maciejczyk – pianino, Piotr Maciejczyk- saksofon, akordeon, Krzysztof Rukat- gitara, Michał Wojnarski – perkusja, Marcin Węgrzyński – bas. Bilet wstępu – 10 zł.

KONCERT ANDRZEJKOWY W STYLU RETRO KASI MACIEJCZYK W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 listopada 2018, 19:00,

Kabaret K2 w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 listopada 2018 roku o godz. 20.00 zapraszamy na kabaret K2 "Program z kobietą". Wystąpią Bartosz Klauziński, Michał Zenkner oraz Dominika Najdek. Bilety w cenie 30 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9.

Kabaret K2 w Górze Kalwarii

Kabaret K2 w zupełnie nowej odsłonie. Do Bartosza Klauzińskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy. Od pierwszych wspólnych występów widać, że to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe. Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów. Podsumowując "Program z Kobietą" to stare, dobre K2, tylko że...nowe i lepsze. Zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie